81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


İğneli Epilasyon Lekesi Nasıl Geçer?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Merhaba arkadaşlar bir çok kişinin en büyük sıkıntısı arasında yer alan ve dayanılmaz acılara katlandığı Lazer epilasyon, iğneli epilasyon, ağda, jilet vb ürünleri kullanıp ve leke kalması oldukça insanı sinir etmekte ve moral bozukluğuna sebep vermekteydi. Bu konu bizim müşterilerimizide etkilemekte ve sorunlar ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.

İğneli epilasyon lekeleri genellikle, iğneli epilasyon yapıldıktan sonra görülmekte olup ve iğneli epilasyon yapan kişide bir süre daha gözükmektedir. İğneli epilasyon yaptıktan sonra 30 45 gün kada daha lekeler kalmakta ve yavaş yavaş yok olmaktadır.

iğneli epilasyon lekeleriİğneli epilasyon yapıldıktan sonra oluşan kızarıklıklar bir çok kişiyi kötü etkilemekte ve kötü bir şekilde moral bozukluğu oluşturmaktadır. Hatta tedaviden 1 hafta sonra gelip ya lekeler oluştu gitmiyor ne yapabilirim diyen kişiler bile mevcut. Bundan kaynaklı olarak iğneli epilasyon yapan kişilerde bu lekelerin olması normal olarak karşılanmaktadır. Ve herhangi bir sakınca görülmemektedir. Bu lekeler ortalama 30-45 gün içerisinde yok olmaktadır.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.