1. Ana Sayfa
  2. İğneli Lazer Epilasyon

İğneli Epilasyon Lekesi Nasıl Geçer?

İğneli Epilasyon Lekesi Nasıl Geçer?

Merhaba arkadaşlar bir çok kişinin en büyük sıkıntısı arasında yer alan ve dayanılmaz acılara katlandığı Lazer epilasyon, iğneli epilasyon, ağda, jilet vb ürünleri kullanıp ve leke kalması oldukça insanı sinir etmekte ve moral bozukluğuna sebep vermekteydi. Bu konu bizim müşterilerimizide etkilemekte ve sorunlar ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.

İğneli epilasyon lekeleri genellikle, iğneli epilasyon yapıldıktan sonra görülmekte olup ve iğneli epilasyon yapan kişide bir süre daha gözükmektedir. İğneli epilasyon yaptıktan sonra 30 45 gün kada daha lekeler kalmakta ve yavaş yavaş yok olmaktadır.

iğneli epilasyon lekeleriİğneli epilasyon yapıldıktan sonra oluşan kızarıklıklar bir çok kişiyi kötü etkilemekte ve kötü bir şekilde moral bozukluğu oluşturmaktadır. Hatta tedaviden 1 hafta sonra gelip ya lekeler oluştu gitmiyor ne yapabilirim diyen kişiler bile mevcut. Bundan kaynaklı olarak iğneli epilasyon yapan kişilerde bu lekelerin olması normal olarak karşılanmaktadır. Ve herhangi bir sakınca görülmemektedir. Bu lekeler ortalama 30-45 gün içerisinde yok olmaktadır.

Yorum Yap