81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


İğneli Epilasyon Kesin Çözüm Mü?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Bu konuda sizlere ”iğneli epilasyon kesin çözüm mü” sorusunun cevabını vermeye çalışacağım.

İğneli epilasyon neredeyse 100 yıldan fazla bir süredir kullanılan ve kılların elektrik akımı yöntemiyle direk kökünden yok etme işlemidir. İğneli epilasyon diğer epilasyon türlerinin aksine oldukça kalıcı ve kesin çözüm olarak bakmak elbette doğru olacaktır.

İğneli epilasyon lazer epilasyonun aksine kesin ve FDA onaylı olmaktadır. Lazer epilasyonun çözüm sağlamadığı tüm bölgelerde bile çözüm sağlamaktadır.

iğneli epilasyon kesin çözüm müNitekim lazer epilasyon genellikle yüzde bulunan ince kılları alamadığı, burun kulak kulak içi gibi bölgelerde çok aktif çalışamadığı için genellikle bu bölgelerde pekte sağlıklı sonuçlar vermemektedir. Nitekim iğneli epilasyon ise direk kıllara tek tek müdahale ettiği için kesin olarak çözüm sağlanmaktadır.

Bir çok bayanın genellikle gelerek lazer epilasyonun çok fayda etmediği ve kalıcı olarak kurtulmak istediği yüz bölgesindeki kıllardan kolaylıkla kurtulabilmektedir. En güzel örnek vermek gerekirse kaşa yapılan iğneli epilasyonlar neredeyse yüzde yüze varan sonuçlar sunmaktadır.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.