Ankara Ema Life Güzellik İğneli Epilasyon Nasıl? Yorumları

İğneli Epilasyon İzleri Nasıl Geçer?

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere iğneli epilasyon sonrası oluşan izlerden nasıl kurtulabileceğinizi anlatacağım. İğneli epilasyon lazer epilasyona nispeten daha kesin sonuç olmaktadır. Ve iğneli epilasyon diğer epilasyonların aksine nettir. Diğer epilasyonlar sonradan tekrar kıllanma olabilir ve olacak kıllanmalar ile tekrardan lazer epilasyon yaptırmaya gitme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bundan dolayı iğneli epilasyon yaptırmak isteyen ve yapan arkadaşlarımız gerçekten kesin ve net bir çözüme sahip olduğunu bilmelidir.

iğneli epilasyon izleri nasıl geçerİğneli epilasyon yaptırıp ve sonrasında oluşan izlerden kurtulmak için bir takım yapmanız gereken işlemler mevcuttur. Bunlardan ilki, ilk olarak iğneli epilasyon sonrası kesinlikle 2-3 gün su vb ürünler kullanılmamalıdır.

İğneli epilasyon izleri için medicassol krem kullanmanız sizin için faydalı olacaktır. Medicassol krem oldukça faydalı ve iğneli epilasyon izlerine iyi gelmektedir. Medicassol krem kullanan hemen hemen tüm arkadaşlarımız faydasını görmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir