İğneli epilasyon için uyuşturucu krem

İğneli epilasyon için uyuşturucu krem

İğneli epilasyon yaptırmaya karar veren arkadaşlarımız en çok iğneli epilasyonun acı hissinden dolayı fazlasıyla çekinmekte ve bu çekinmeye çözüm aramaktadır. Bizlerd bu gün iğneli epilasyon yapacak arkadaşlarımızın oluşacak acı hissini azaltmak için bir kaç öneri paylaşalım dedik.

İğneli epilasyon elektroliz iğne yapısından dolayı deri altına girip kıl köküne elektrik akımı gönderdiğinden dolayı biraz acıması ile meşhur olmaktadır. Nitekim hala bu acıyı ele alsakta FDA onaylı ve güvenilirliği kanıtlanmış yegane sistemdir.

Uyuşturucu Kremler Hangileri?

  • Emla Krem
  • Vision Sprey – xylocain sprey
  • Whoo Topical Krem

Hangi Uyuşturucu Krem Daha İyi?

Emla krem bir çok yerde kolaylıkla bulunabilen bir krem olduğundan hemen hemen herkes tarafından ilk tercih olarak kullanılmaktadır. Krem şeklinde olduğundan vücudun enmesi ve tam uyuşturabilmesi için 30 dakika önceden sürülmesi gerekmektedir. Kutu içeriği olarak 6 adet ufak tüpten oluşmakta ve fiyatıda 40 tl civarındadır.

Vision Sprey  ise hemen hemen kuaförler güzellik salonları ve lazer epilasyon firmalarında kullanılmaktadır. Sprey şeklinde olduğundan dolayı emilimi hızlı olmaktadır. Bundan kaynaklı bir çok  kişi bu spreyi kullanmakta fiyat olarak 30 Tl civarındadır.

Whoo Topical Krem ise güzel bir krem olmakla birlikte uygun fiyatı ve bulunabilirliğini açısından güzeldir. Ortalama 30 dakika içerisinde etki etmektedir. Fiyat olarakta 25 tl civarında satılmaktadır.

Uyşturucu Spreyler Hakkında

İğneli epilasyon için uyuşturucu kremNot: Hemen hemen verdiğim tüm krem ve spreyleri kolaylıkla bulabilir ve piyasada rahatlıkla bulabilirsiniz. Bunlar ağrınızı fazlasıyla azaltacaktır.

Not2: Kesinlikle bu tarz ürünler iğneli epilasyon öncesi kullanılmalıdır. İğneli epilasyon sonrası ilk 24 saat hiç birşey kullanılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir