81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


iğneli epilasyon bacak kaç seans sürer?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Merhaba arkadaşlar bir çok arkadaşımızın en önemli sorunlarından biri olan istenmeyen tüylere bir çok çözüm bulunmakta ve bu çözümler kalıcı olmadığından kaynaklı olarak bir çok kişi üzülmekte ve mağdur olmaktadır.

Bacaklarda çıkan istenmeyen tüylerde hanımların en büyük sorunu ve kabusu olmakta ve bunun için türlü türlü yöntemler olan epilatör, epilasyon, ağda, jilet ve tüy dökücü vb. ürünler kullanılmakta ve bu ürünler aslında zamanla kıl köklerini beslediğinden dolayı daha çok  başa bela olmaktadır.

iğneli epilasyon bacak kaç seans sürer?Ama bu konuda kendini kanıtlamış bir yöntem olan ve FDA onayı almış en kesin sonuç olarak karşımıza tabikide iğneli epilasyon çıkmaktadır. İğneli epilasyon diğer yöntemlerin aksine her bir kıl köküne ayrı olarak etki ettiğinden dolayı tercih sebebi olmaktadır. İğneli epilasyon bacak bölgesinde en çok tercih edilen yerlerden biri olmakla birlikte en çok acı çekilen yer dememizde bir sakıncada bulunmamaktadır.

Tabi bir çok arkadaşımız bacaklarda yapacakları iğneli epilasyonun ne kadar süreceğinide merak etmektedir. İğneli epilasyon yapacak arkadaşlarımız her bir bacak için kıl durumuna bağlı olarak en az 1 saat sürmektedir. Yani tüm bacak için 2-4 saat arasında bir zaman ayırmanız gerekmektedir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.
4 Comments

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.