81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


Hayat Kozmetik Epil 0612 İğneli Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

İğneli epilasyon cihazları tanıtımına farklı bir cihaz ile sizlerleyiz. Hayat Kozmetik ‘in satışını yaptığı Epil 0612 iğneli epilasyon cihazı bir çok yönden ihtiyaçlarınızı karşılayacak özellikte olduğunu söyleyebilirim. Cihazın teknik Özelliklerini sıralayalım.

Epil 0612 İğneli Epilasyon Cihazı Teknik Özellikleri

  • Zaman Saati ekranı
  • Thermoliz ve Flash epilasyon yöntemi
  • Cihaz Standı
  • 2 Yıl garanti
  • Flash epilasyonda akım yükseltme ve düşürme imkanı

Hayat Kozmetik Epil 0612 İğneli Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Editörün Yorumu

İğneli epilasyon cihazları aslında yapı olarak basit cihazlar olmakla birlikte yaptığı işlem açısından çok etkilidir. Lazer epilasyon cihazları gibi  dolandırıcılık gibi etkiler olmamakla birlikte. İşlemde en önemli etken işlemi uygulayan uzmanın el çabukluğudur. Bundan kaynaklı olarakta Epil 0612 iğneli epilasyon işlemini incelediğimizde 2 seçenekli olması bizlere yeterli gelmektedir. Thermoliz tekniği ile klasik epilasyon ve hassas bölgeler için Flash acısız epilasyon yöntemi bizlere aradığımız tüm özellikleri sunmaktadır.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.