81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


Göztepe Dharma Med Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

17 yıllık uzman bilgisi ile iğneli epilasyon konusunda uzman ekibiyle istenmeyen tüylere kalıcı çözümler sunan iğneli epilasyonda en etkili yöntemleri bünyesinde barındıran Göztepe Dharma Med Güzellik Salonu   Apilus iğneli epilasyon cihazlarının gücü sayesinde etkili çözümler sunmaktadır.

Göztepe’de iğneli epilasyon konsunda uzman arayacaksanız, arayacağınız tek firma Dharma Med olması konusunda bence önemli bir etken oluşturacaktır.

Göztepe Dharma Med Güzellik Salonu Gidenlerin Yorumları

Öncelikle gözde ablanın ilgisine teşekkür ediyorum bıkmadan usanmadan butun sorularıma cevap verdi bu süreçte hep destekçi oldu her şeyi ayrıntılı bir sekilde bekliyor tabi ki acıya dayanma seviyenize gore beklentiniz değişebilir ama ben her seyden memnunum
dharma medde geçen yıl gittiğim iğneli epilasyon nedeniyle hala sivilcelerle boğuşuyorum….
Çok memnun kaldım. O kadar yer sonra sonra sizi buldum. Teşekkür ederim.

Kozyatagi-Dharma-Med-Guzellik-Salonu-Nasil-Gidenler-Yorumlar

Göztepe Dharma Med İğneli Epilasyon Merkezi İletişim Adresi

Adres: Göztepe Mah. Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi No:111 Kat:1 D:2 PK:34730 Kadıköy – İSTANBUL
Telefon: (0216) 355 71 71

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.