Göğüs Ucu (Memeye) İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Göğüs Ucu (Memeye) İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Bayanların en sıklıkla şikayet ettiği bölgelerden biri olan göğüs ucunda çıkan tüyler oldukça tiksindirici bir durum halini almaktadır. Tabi bazı bayanlar bu durumu bilmediğinden göğüs ucunda kıl mı çıkar gibi sorularda sormaktadır. Nitekim Göğüs ucunda çıkan tüyler genellikle hormonsal bozukluklardan kaynaklı olsada tedavi edilmediği taktirde kalıcı olarak kalmakta ve o çirkin görüntüyle yaşamak zorunda kalmaktadırlar. Ama bu görüntünün çirkinliğinden muzdarip olan kişiler için kesin ve net olan bir yöntemi size iletmek istiyorum iğneli epilasyon.

İğneli epilasyon işlemi göğüs ucundaki istenmeyen tüylere tek tek işlem yapılarak kalıcı olarak yok edilmesini sağladığından, komple kalıcı olarak kurtulmanızı sağlamaktadır.

Memeye İğneli Epilasyon Acıtır Mı?

Memeye iğneli epilasyon işlemi ilk olarak söylemeliyim ki acılı bir süreç olmaktadır. Göğüs ucuna yapılan iğneli epilasyon işlemi oldukça acılı bir işlemdir. Ve gerçekten acıtıyor ama kesin çözümdür. İğneli epilasyon öncesi göğüs ucuna uygulanan anestezik kremler ile acı hissini yüzde 70 oranında düşürebilirsiniz.

Meme ucu İğneli Epilasyon Nasıl Yapılır?

Meme ucu iğneli epilasyon işlemi oldukça başarılı sonuçlar hatta yüzde yüze %100’e varan bir sonuç ortaya koymaktadır. Mem ucu iğneli epilasyon işleminde daha öncesinde tüyler hiç bir şekilde kısaltmadan komple alınmadan, iğneli epilasyon merkezine gelinerek, güzellik uzmanın elinde bulunan iğneli epilasyon probu ile kıl köküne batırılarak elektrik akımı verilir ve kıl kökü patlatılır, daha sonra cımbız ile kıl çıkarılır?

Göğüs Ucu (Memeye) İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Göğüs Ucu İğneli Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Göğüs ucu iğneli epilasyon ortalama 2-3 seans sürmektedir. Göğüs ucunda zaten çok çok az çıkan tüyleri 2-3 seansta komple kalıcı kurtulabililirsiniz.

Meme Ucu İğneli Epilasyon Fiyatı Ne Kadar?

Meme ucu iğneli epilasyon işlemi ortalama 50 TL’lik seans fiyatları ile işlem yapılmaktadır. Zaten işlem 2-3 seans sürmektedir. Diğer bölgelerin seans fiyatlarını öğrenmek için iğneli epilasyon seans fiyatları  konusunu inceleyebilirsiniz.

Göğüs Ucu İğneli Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Haziran ayında gittim göğüs ucu için, uyuşturucu krem sürüp streç film koydum sütyen ile arasına yani kapladım her iki memeyi, 3 saat sonra iğneli epilasyona girdim. Çok hissetmedim, kremin gitmediği yerlerde acıdı, benim acı eşiğim çok düşük, sürmeden yapan da var.
Göğüs ucu iğneli epilasyonu geçen sene bir firmada yaptırdım oldukça acıdı ama tek seansta yüzde 40 civarı gittiğini belirtirim. Daha sonra bazı nedenlerden gidemedim keşke gitseydim.
Göğüs ucu iğneli epilasyon işlemi oldukça güzel bir işlem, annemin önerisi ile gittiğim zeynep adında bir iğneli epilasyoncu bayan 4 seansta komple bitirdi, sadece ucunu değil çevresinide, çok memnun kaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir