81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


Göbek Tüyleri İçin İğneli Epilasyon Yapılır Mı? Yaptıranlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Göbek tüyleri bir çok bayan arkadaşımızın sorunu arasında yer almaktadır. Göbek tüyleri oldukça agresif bir yapıda olmakta ve bir o kadar da çok agresif davranan kıl türüdür.

Bu sebeple bir çok bayan arkadaşımız bu istenmeyen tüyler için birbirinden farklı olarak yöntemlere başvurmakta ve çözüm alamamaktadır. Göbek kılları genellikle ince renksiz tüyler olduğu için lazer epilasyonun bu tüylere oldukça etkisiz kalmakta ve boşa zaman kaybı olmaktadır.

Göbek-Tüyleri-İçin-İğneli-Epilasyon-Yapılır-Mı-YaptıranlarGöbek tüyleri için gelen bayan arkadaşlarımız için en etkili yöntem iğneli epilasyondur. İğneli epilasyon ile direk kıl köküne etki ederek kıl kökünün zayıflayarak yok olmasını sağlayan iğneli epilasyon her kıl köküne ayrı ayrı iğne yardımıyla elektrik akımı göndererek tahrip ettiğinden dolayı oldukça etkili bir yöntemdir.

Bu bölgeye aynı zamanda Lazer epilasyon yaptıran kişilerde yan bölgelerde kıllanmaların başladığı görülmektedir. Bu nedenle göbek bölgesine Lazer epilasyon kesinlikle önerilmemektedir.

Göbek Tüyleri için en iyi yöntem tabi ki de İĞNELİ EPİLASYON.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.