1. Ana Sayfa
  2. İğneli Lazer Epilasyon

Gıdıya Gıdığa İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yapılır Mı?

Gıdıya Gıdığa İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yapılır Mı?

İStenmeyen tüyler konusunda muzdarip olan arkadaşlarımızın en büyük sorunlarından biride her bölgede kılların çıkmasıdır. Tabi en rahatsız edici bölge  neresi diye sorarsakta hiç çekinmeden yüz bölgesi diyebiliriz. Gıdıkta bu bölgelerden ve en belirgin yerlerinden biridir.

Tabi bir çok kişi akıllarına bir soru gelmektedir. Gıdığa iğneli epilasyon yapılır mı? şeklinde Gıdık yapı itibari ile yağlı bir deri parçası olduğundan akıllara yapılamaz sorusu gelsede, nitekim gıdıyada iğneli epilasyon yapılmaktadır.

Gıdıya Gıdığa İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yapılır Mı?Gıdıya yapılan iğneli biraz ağrısı fazla olsada iğneli epilasyon öncesi kullanılacak uyuşturucu sprey ve kremler bu ağrıları %100 yakın azaltmaktadır. Bu şekilde iğneli epilasyon yapıldığında hiçbir sorun oluşmamaktadır.

Gıdıya İğneli Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Hazal Hanım: Gıdık bölgemde aynı bir erkek gibi kıl çıkmaktaydı. Lazer epilasyon yaptıracaktım ama ordaki çalışanın kılları jilet ile kes demesi beni biraz daha kuşkulandırdı. Daha sonra araştırma yaptığımda ise gıdıya en iyi yöntemin iğneli epilasyon olduğunu öğrendim. Şuan neredeyse üstünden 1 yıl geçti hala kıllar çıkmamakta.


Berlin Hanım: Gıdığa yaptırdığım iğneli epilasyon her ne kadar fazla acıtsada sonucu mükemmel oldu.


Mukaddes Hanım: Gıdıya yapılan iğneli epilasyon oldukça ağrılı bir süreç ama kesin çözüm.


 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap