1. Ana Sayfa
  2. İğneli Epilasyon

Fethiye Epilasyon Merkezleri ve Fiyatları

Fethiye Epilasyon Merkezleri ve Fiyatları
fethiye güzellik merkezleri

Fethiye iğneli epilasyon insanların istenmeyen tüylerden kurtulma amacıyla başvurdukları popüler yöntemlerden bir tanesidir. Fakat lazer epilasyon uzmanlık gerektiren bir işlem olduğu mutlaka güvenilir kliniklerde ve onaylı güzellik merkezlerinde yapılmalıdır. Bu makalemizde sizlere Fethiye ve epilasyon merkezleri ve fiyatları ile ilgili bilgi veriyoruz.

Queen & King Güzellik Salonu
Queen & King Güzellik Salonu

Queen & King Güzellik Salonu 

Adres: Akarca Mahallesi 890 Sokak No :7, D:A2, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: 0532 684 76 56

Fethiye epilasyon merkezleri ilk durağımız sektöre nam salmış klinklerden bir tanesi olan Queen & King Güzellik Salonu Firma siz değerli müşterilere en kaliteli ve en güvenilir epilasyon hizmetini sunmak için büyük bir gayretle çalışmalarını sürdürmektedir. Tesciline sahip olduğu queen king ile Fethiye bölgesinde profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir. Kolay ulaşılabilir ve ferah lokasyon ile siz de konforlu bir şekilde lazer epilasyon hizmeti alabilir ve istenmeyen tüylerinize sonsuza dek elveda edebilirsiniz.

Güldeniz Odabaş Güzellik Merkezi
Güldeniz Odabaş Güzellik Merkezi

Güldeniz Odabaş Güzellik Merkezi – Fethiye

Adres: Tuzla, Mustafa Kemal Blv. No:12 D:1, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: 0552 242 31 12

Fethiye epilasyon merkezleri incelememizde ikinci durağımız ise Güldeniz Odabaş Güzellik Merkezi. Merkez cilt bakımı ile başladığı hizmetlerine yoğun talep neticesinde lazer epilasyon hizmetini de kattı. Siz de uzman ve güler yüzlü personeller ile konforlu bir lazer epilasyon hizmeti almak isterseniz burayı tercih edebilirsiniz. Tamamen orjinal epilasyon cihazları ile siz de kıl kökü analizi yaptırdıktan sonra epilasyon programına dahil olabilirsiniz. Unutmayın istikrar ile başaramayacağınız hiçbir şey yoktur.

Si bella Beauty Center
Si bella Beauty Center

Si bella Beauty Center 

Adres: cumhuriyet mahallesi dispanser sokak no.8 denizkızı aptartmanı kat.2 daire.7, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: 0531 014 04 60

İstenmeyen tüylerin giderilmesinde yepyeni bir yöntem olan epilasyon mutlaka güvenilir ve ruhsatlı kliniklerde yaptırılmalıdır. Tamamen ağrısız bir şekilde kıllarınızdan kurtulmak gibi bir düşünceniz varsa siz de Si bella Beauty Center ile tanışabilirsiniz. Uzman ve güler yüzlü kadrosu ile tamamen profesyonel epilasyon desteği için tek adres. Siz de pürüzsüz bir vücudu ertelemeyin ve hemen işe başlayın. 

Yorum Yap