7000 greft saç ekimi

7000 Greft Saç Ekimi Fiyatı

Saç ekimi, saç dökülmesi sorunu yaşayan bireyler için hem doğal hem de kalıcı bir çözüm yoludur. Saç kökünün aktif olmadığı alanlarda saç köklerinin mikro cerrahi yöntemlerle nakledilmesi işlemine de denir. Dökülen bölgeye hastanın sağlıklı saçları eklenir. Tamamen kişiye özel planlanıp uygulanmaktadır. Genellikle ense bölgesinde bulunan dökülmeye dirençli saçlar toplanır ve seyrelme olan ya da tamamen dökülmüş kısımlarda açılan kanallara ekilir. Saç ekimi küçük bir cerrahi operasyondur. Bu nedenle uzman ve deneyimli doktorlar tarafından hastane ortamında yapılmalıdır.

Günümüzde 50 yaş ve üzeri erkeklerin neredeyse yüzde 50’si saç dökülme sorunuyla karşı karşıya kalmaktadır. Bu nedenle saç ekimi operasyonu erkekler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Saç kaybının en önemli nedenlerinden biri ise kodlanma özelliğidir. Ancak ilerleyen yaş, travmatik kaza sonrası ya da tıbbi rahatsızlıklar sonucu da olabilmektedir. 7000 greft saç ekimi fiyatı günümüzde yapılan yere göre değişecek bir durumdur. İyi bir uzman kadro ile birlikte saç ektirmek istiyorsanız. Bize ulaşın ve kafanızdaki tüm soru işaretlerini giderelim.

7000 greft saç ekimi fiyatı
7000 greft saç ekimi fiyatı

7000 Greft Saç Ekimi Fiyatı ve Yan Etkileri

Saç ekimi hafif bir işlem gibi gözüksede yan etkileri olan bir işlemdir. Yaşayacağınız en yaygın etkilerden biri şişliktir. Sişkinlik vücudunuzun travma ya da yaralanmaya verdiği doğal tepkidir. Saç ekim operasyonu sırasında enjekte edilen sıvılar da şişmeye neden olabilir. Bunun doğal ve tamamen zararsız bir tepki olduğunu bilmelisiniz. Ancak zarasız olmasına rağmen bir miktar şişlik dahi ağrıya neden olabilir. Bunu önlemek için başınızı yüksekte tutarak soğuk pres uygulayın ve sırtüstü uyuyun. Ayrıca bol bol su içmekten kaçınmayın. İkinci haftaya gelindiğinde ekim yapılan bölge önemli ölçüde iyileşmiş olur. Kabuklar dökülür ve kızarıklıklar kaybolmaya başlar. Kalıntılardan kurtulmak için saçınızı nazik bir şekilde yıkayabilirsiniz. Saç ekim operasyonunuzdan 7-10 gün sonra saç greftleri yerleşecektir. Ardından doğal bir durum olan şok dökülme ile karşılaşacaksınız. Bu durumu minimum düzeyde tutmak için bol bol dinlenmelisiniz.

7000 greft saç ekimi hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ekim aşamaları ve fiyat hakkında tüm detaylara iletişim numaramız sayesinde ulaşabilirsiniz.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *