Erkeklere İğneli Epilasyon Yapılır Mı?

Erkeklere İğneli Epilasyon Yapılır Mı?

Neredeyse 200 yıldır aktif olarak tercih edilen ve FDA onayına sahip olan iğneli epilasyon işleminin günümüzde oldukça daha popüler bir hal aldığını bildirmek isteriz.  İğneli epilasyon işlemi diğer epilasyon işlemine nazaran daha net sonuçlar sunduğundan kaynaklı, günümüzde artık daha fazla tercih sebebi olmaktadır. İğneli epilasyon işleminde kadınlar kadar erkekler tarafındanda oldukça rağbet gören bir işlem olmakla birlikte sık sık tercih edilmeye başlanılmıştır.

Erkeklerin son yıllarda oldukça istenmeyen tüyler konusunda hassas olduğundan dolayı iğneli epilasyon işleminede rağbeti artırmıştır. İğneli epilasyon işleminde genellikle bölge bölge yapılsana son günlerde erkekler tarafından yanak bölgesine iğneli epilasyon yaptırmak bir moda halini almaktadır.

Erkeklere İğneli Epilasyon Yapılır Mı?

Yanak bölgesinde lazer epilasyonun yetersiz kalması veya gerçek lazer epilasyon cihazına ulaşılamamasından kaynaklı olarak iğneli epilasyon işleminin popülerliğini artırarak daha aktif olarak tercih edilmesini sağlamaktadır. Yanak bölgesinde tek tek işlem yapılarak sunulan iğneli epilasyon işleminde 2 seans gibi kısa bir sürede komple yanak kıllarından kurtulmak mümkün hale gelmiştir.

Cevap: Erkeklere İğneli Epilasyon yapılmaktadır.

Erkek iğneli epilasyonda bölge farketmeksizin her bölgeye işlem yapılmakla birlikte seans yada dakika fiyatlarına iğneli epilasyon seans fiyatları konusundan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir