1. Ana Sayfa
  2. İğneli Epilasyon

Erdemli Epilasyon Yerleri ve Fiyatları

Erdemli Epilasyon Yerleri ve Fiyatları
göğüs küçültme operasyonu

Erdemli epilasyon merkezlerini hijyenik kurallarına göre değerlendirip, sizler için en iyi salonları bularak size sunmaktan her zamankinden fazla keyif aldık. Fiyatları genelleme gayet makul olduğu da kanaatimiz arasındadır.

erdemli fadem güzellik merkezi
erdemli fadem güzellik merkezi

1. FADEM ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ

Adres: Merkez M. Sebahattin Çakmakoğlu C, İbrahim Öngel Sk., 33740 Erdemli/Mersin
Telefon: (0324) 516 18 80

Fadem estetik ve güzellik merkezi bünyesinde yapacağınız tüm operasyonların öncesinde tetkikler yapılarak sizlere en uygun plan belirlenip tamamen hijyenik kurallar çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Gayet hoşgörülü ve profosyonel bir çalışanlara sahip bir yer.

erdemli pure life clinic
erdemli pure life clinic

2. Pure Life Clinic Center

Adres: KUAFÖR FATOŞ, Merkez mah. Şehit Besimtaş sok, ATEŞOĞLU KUYUMCU arkası D:kat 1/1, 33770 Erdemli/Mersin
Telefon: 0530 612 66 01

Erdemli Merkezde yer alan bu clinic ne istediğini bilen ve çalışanlarının gerçekten işini sevmesiyle bu bölgede bilinmektedir. Yaptıkları dokunuşların etkisini kısa sürede göreceğiniz ve hoşgörüyle karşılanacağınız bir alan ararsanız mutlaka uğramanız gereken yerler arasındadır.

erdemli derma city güzellik merkezi
erdemli derma city güzellik merkezi

3. Derma City Güzellik

Adres: Merkez, 2001. Sk. No:3 D:kat5 daire13, 33730 Erdemli/Mersin
Telefon: 0506 023 55 66

Erdemli bölgesinin tam merkezindeki güzellik merkezi kaliteli müşteri pörtfoyü ile çevreden gerçekten güzel yorumlar almayı başarmış bir firmadır. Müşterilerine sıcakkanlı yaklaşımları ve yaptıkları başarılı işler ile tek bir noktada olmuştur. Erdemli epilasyon merkezlerini değerlendirmeye alırken uğranılması gereken yerlerden biridir.

Sizler için erdemli bölgesindeki kalite dahilindeki en iyi güzellik merkezleri’ni sayarak herşeyi istediğiniz gibi hazırlamaya çalıştık.Gittiğinizde Uğramadan geçemeyeceğiniz ve arayışınıza deyecek 3 güzellik merkezi sizlerle. Sağlıklı günler..

Yorum Yap