Epipia Güzellik Merkezi İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler

Epipia Güzellik Merkezi İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler

İğneli epilasyon konusunda uzman bir firma olan Epipia Güzellik Merkezi İğneli epilasyon yaptırmak isteyenler için oldukça yüksek beğeni oranına sahiptir. İğneli epilasyon yaptırmak isteyenler için Sultangazi’de hizmet veren Epipia Güzellik Merkezi lazer epilasyon, iğneli epilasyon, cilt bakımı, dermapen, kaş kontürü ve dermaroller gibi uygulamalarda hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu sebepledir ki tercih sebebi yüksek epilasyon firmalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Epipia Güzellik Merkezi Müşteri Yorumları

İğneli epilasyon için bacaklarıma yaptırıyorum. Hiç epilasyon yaptırmadım. 2 seansta tamamen bitti. %100. Teşekkürler. ❤️
Öncelikle görüşmeye gittim. Sonra bir bayan beni odaya aldı. Bu arada Sultangazi deki olan bütün salonlardan fiyat ve Bilgi almış birisi olarak yazıyorum. Sonra bir bayan yaklaşık 43 dakika boyunca eğitim verir gibi bir dakika nefes almadan açıklama yaptı.Çok nazik ve kibar ses tonuyla herşeyi detaylıca dinledim.
Epi Pia ile artık aile gibiyiz. Mağdur olmamız için , 8 de bile salonu açıyorlar. İlgileri bilgileri çok güzel. Personel sürekli değişmiyor. 1 senedir aynı kişiler orda. Teşekkür ediyorum başta Merve hanıma , sonra Asuman hanıma.

Epipia Güzellik Merkezi İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler

Epipia Güzellik Merkezi İletişim Adresi

Gsm:05550593034          Tel:0212 667 47 57
Adres: Sultan Çiftliği Mah No 30 Sokak No: 2 kat: 5 Yeni Dünya Sürücü Kursu Üstü  İSTANBUL / Sultangazi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir