81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


Epigold Multi EC03 Sistem İğneli Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Merhaba arkadaşlar bu konuda sizlere Epigold markasının aktif olarak kullanılan bir cihazı olan Epigold Multi 3 modlu iğneli epilasyon cihazı hakkında bilgiler sunmak istiyorum.

İlk Başta cihazımızın teknik özelliklerini inceleyelim.

Epigold Multi İğneli Epilasyon Teknik Özellikleri

  • 3’lü multi mod. Multi-Flash, Multi-Termoliz, Multi-Blend
  • Dijital zaman ayarı
  • Vuruş süresi ve sayısını ayarlayabilme imkanı
  • Manuel ve otomatik pedal kullanımı
  • Flash ve Termoliz seçeneklerinde Blend çıkışını otomatik ayarlama
  • Sesli uyarı sistemi
  • TSE,CE ve EMC belgelerine sahip

Epigold Multi İğneli Epilasyon Fiyatı

Epigold Multi EC03 Sistem İğneli Epilasyon Cihazı Nasıl? KullananlarEpigold Multi iğneli epilasyon cihazı 3 sistemli olması ve profesyonel kullanım için üretilmesinden kaynaklı yüksek fiyatlar gibi düşünebilirsiniz. Ama tam tersi sadece 2500 TL gibi bir fiyata satılmaktadır.

Editörün Yorumu

Arkadaşlar cihaz iğneli epilasyo cihazları kategorisinde aradığınız tüm özellikleri bünyesinde bulunduran bir cihazdır. 3 modlu olması aynı zamanda her modda 10 farklı program ekleyebilme özelliği gerçekten harika diyebilirim. Aynı zamanda uygun fiyata sahip olmasının yanında TSE ve CE kozmetik belgeli olmasıda ayrı bir artı diyebilirim.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.