81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


Epigold EC05 Kalıcı Makyaj Cihazı Nasıl? Kullananlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Kalıcı bir şekilde istenmeyen tüylerden kurtulmak isteyen arkadaşlarımız için sunulan ve profesyonel bir yapıda bulunan Epigold EC05 dokunmatik ekranlı  kalıcı makyaj cihazı hakkında bilgiler vermek istiyorum

Epigold İE05 Dokunmatik Kalıcı Makyaj Cihazı Teknik Bilgileri

  • 4.3′ dokunmatik ekran
  • 15 kademeli hız ayarı
  • Elektronik korumalı kalem
  • 4 farklı mod seçimi
  • Pedal veya otomatik çalışma
  • PWM teknolojisi
  • TSE CE ve EMC belgeli

Kalıcı makyaj cihazları kategorisinde oldukça başarılı bir cihaz olarak kendini belli etmektedir.  4 farklı mod seçeneği sayesinde ister kalıcı eyebrow, ister kalıcı eyeliner, ister lip, yada medikal kullanım imkanını bir arada sunmaktadır.

Epigold EC05 Kalıcı Makyaj Cihazı Nasıl? KullananlarCihazın en belirgin özelliklerinden biri dokunmatik ekrana sahip olması aynı zamanda TSE CE ve EMC, elektromanyetik uyumluluk belgesine sahip olması en belirgin ve artı özellikleri arasında yer almaktadır.

Epigold Kalıcı Makyaj Cihazı Fiyatı

Şuan internet ortamında 7800 TL gibi bir fiyata satılmaktadır. Bu fiyat oldukça uygun bir fiyat diyebiliriz. Bu tarz ürünlerde fiyatlar neredeyse 20 katına kadar çıkacağını unutmamak gerekir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.