Epigold 3 Sistem İğneli Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Epigold 3 Sistem İğneli Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

İğneli Epilasyon yaptıran güzellik uzmanları tarafından sıklıkla tercih edilen bir cihaz olan Epigold iğneli epilasyon cihazı uygun fiyatı sayesinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu sebeple güzellik uzmanlarının sıklıkla tercih sebebi olmaktadır.  Bir önceki yazımızda Epigold 2 iğneli epilasyon cihazı hakkında bilgi vermiştik. Bu cihazımız ile diğer cihazımız arasında biri genellikle ev tipi geçerken bu ise daha profesyonel olarak sunulmaktadır.

Epigold 3 Sistemli İğneli Epilasyon Cihazı Teknik Özellikleri

  • 3 Farklı mod Flash Termoliz ve Blend
  • Dijital zaman ayarlı ve dokunmatik ekranlı
  • vuruş süresi ve sayısını ayarlayabilme imkanı
  • manuel ve otomatik pedal sistemi
  • sesli uyarı sistemli
  • TSE CE ve EMC belgeli

Epigold İğneli Epilasyon Cihazı Fiyatı

Epigold 3 Sistem İğneli Epilasyon Cihazı Nasıl? KullananlarEpigold iğneli epilasyon cihazları konusunda oldukça geniş bir satış kitlesine sahiptir. Bir çok firmanın ürünlerinin aksine daha profesyonel bir üretim ve tüketime sahiptir. Fiyat konusundada oldukça uygun bir fiyat ile sunulan Epigold 3 sistemli iğneli epilasyon cihazı 1900 TL gibi bir fiyatta satışta bulunmaktadır.

Editörün Yorumu

Epigold iğneli epilasyon ürünlerinde oldukça başarılı ve bir o kadar da profesyonel olduğunu bildirmek isterim. Hem ev tipi hem profesyonel tip üreten Epigold kendini oldukça geliştiren ve arge çalışmaları ile piyasadaki tüm eksikleri gidermeye çalışmaktadır. Fiyat Almakta Sakınca bulunmamaktadır bana göre. Yinede diğer cihazlarıda araştırınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir