81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


Epigold 2 Sistem İğneli Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Merhaba arkadaşlar bu konuda sizlere iğneli epilasyon cihazları hakkında bilgi vermek istiyorum. Bugün tanıtacağım cihaz Epigold markasının üretmiş olduğu classic EC01 modeli olcaktır. Piyasada ortalama bir fiyat bütçesinden satışa sunulan ve fiyatıyla göz dolduran bir cihaz olmakla birlikte TSE ve CE belgelerine sahiptir.

Epigold İğneli Epilasyon Cihazı Teknik Özellikleri

  • Termoliz epilasyon
  • Dijital zaman göstergesi
  • Akım uygulama süresini manuel ayarlama imkanu
  • Otomatik akım kesme sistemi
  • Sesli İkaz sistemi
  • Tüy yapısına göre çıkış gücü ayarlama
  • TSE CE ve Emc belgeli

Epigold 2 Sistem İğneli Epilasyon Cihazı Nasıl? KullananlarEpigold 2 Sistem Portatif Epilasyon Cihazı Fiyatı

Güzel ve pratik bir cihaz yapısında bulunan bu cihaz uygun fiyatının yanında portatif olması ile çok ama çok tercih edilmektedir. 1500 TL gibi bir fiyata satılmaktadır.

Editörün Yorumu

Ürün ortalama özellikte ve portatif kullanmaya oldukça uygundur. Evde kendi başına iğneli epilasyon  yaptırmak isteyenler için kullanılabilmektedir. Aynı zamanda basit yapısı sayesinde herkesin rahatlıkla kullanabileceği ve ilk cihaz olarak tercih edilebilecek bir cihazdır. Çok aşırı özelliği bulunmaması sebebiyle giriş seviyesindeki kullanıcıların tercihi olmaktadır.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.