1. Ana Sayfa
  2. İğneli Lazer Epilasyon

Enseye İğneli Epilasyon Yapılır Mı? Yaptıranlar Yorumlar

Enseye İğneli  Epilasyon Yapılır Mı? Yaptıranlar Yorumlar

İstenmeyen tüyler konusunda sıkıntı çeken arkadaşlar için bugün ense bölgesine iğneli epilasyon yaptırmak isteyen arkadaşlarımızı düşünerek bu konuyu hazırlamayı seçtim. En bölgesi en sıklıkla iğneli epilasyon ve lazer epilasyon tercih edilen bölgelerden biri olmakla birlikte en sıkıcı bölgede olmaktadır.

Enseye İğneli Epilasyon Yapılır Mı?

Tabi en çok merak edilen soru enseye iğneli epilasyon yapılıp yapılamayacağını öğrenmektir. Ense bölgesi iğneli epilasyon için herhangi bir sorun oluşturmamaktadır. Ama nitekim biraz ağrısı fazla olmaktadır. Ensenin aşırı hassas olması biraz ağrının fazla olması ve cildinizin fazla yanmasına sebep olmaktadır.

Enseye İğneli Epilasyon Yaptıranlar?

Enseye İğneli  Epilasyon Yapılır Mı? Yaptıranlar YorumlarEnseye iğneli epilasyon yaptıran kişiler oldukça fazla olmaktadır. Lazer epilasyonun sahtekarlığından hiçbir fayda bulamayan kişiler sıklıkla iğneli epilasyon tercih ettiğinden dolayı. Ense bölgesine iğneli epilasyon yaptıran sayısıda fazlaca olmaktadır. Nitekim yaptıranlar arasında en çok şikayet ağrının fazla olması ile alakalı gelmektedir. Bunu göz ardı etmeniz gerekmektedir.

Ense Bölgesine İğneli Epilasyon Yorumları?

Hamiyet Hanım: Aşırı şekilde çıkan kılları hep ağda ile alıyordum. Neredeyse her 4-5 günde bir çıkıyordu artık dayanamayıp araştırma yapmaya başladım. Ve bir kere acı olsun ömür boyu unutayım diyerek bu iğneli epilasyonu yapmaya karar verdim. Oldukça acılı geçmesinden yana çokta güzel oldu.

Şükran Hanım: Çok popüler bir firmada bu işlemi yaptırdım. Ense kıllarım aynen erkeklerin ki gibi olmuştu bende bu işlemi yapmaya karar verdim. Gerçekten aşırı derecede memnun kaldım. Çok ama çok teşekkür ederim.

Cansu Hanım: İğneli Epilasyonu KK denilen bir forumdan öğrendim. Ve daha sonra çevremde araştırarak en yakın firmaya gidip yaptırdım çokta güzel oldu.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap