Efeler - Nisa Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler

Efeler – Nisa Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler

2012 yılından beridir hizmet veren ve verdiği hizmet ile kaliteli profesyonelliği ve uygun fiyatı bir arada bulunduran Nisa Güzellik Salonu iğneli epilasyon konusunda uzman ellere sahip firmalardan biri olmaktadır. Nisa Güzellik Salonu iğneli epilasyon konusunda oldukça kendini geliştirerek hızlı ve profesyonel bir şekilde işlemler yapıldığından yüksek tercih sebebi olmaktadır. İğneli epilasyon yaptıran kişilerden yüksek olumlu geri dönüşler alan Aydın Efeler’de hizmet veren Nisa Güzellik Salonu müşteri yorumları şöyle.

Nisa Güzellik Salonu Müşteri Yorumları

Kesinlikle kendinizi güvende hissedeceğiniz ve rahatlıkla emanet edebileceğiniz bir merkez. Çalışan hanımefendinin nezaketi ve samimiyeti size kendinizi özel hissettiriyor. Ayrıca mevcut pandemi koşullarında hijyen ve temizliğe azami özen gösterildiğini belirtmek gerek.
Az önce muhteşem bir enerjiye ve samimiyete sahip,kaygı gütmeyen ve her konuda yardımcı olmak isteyen bir hanımefendiyle telefonda görüştüm. Müşterisi olmadığım halde bu kadar içten davranması çok hoşuma gitti. Bir çok işbilmez, kendini beğenmiş fahiş fiyatlı yerlere gideceğinizi benim telefonda yakaladığım samimiyeti deneyin derim.
Çok başarılı bir mekan, sahipleri ve çalışanları çok ilgili, aydında güzellik salonu olarak en başarılı işletmelerden birisidir. Herkese tavsiye ederim. Bir sefer gittiğiniz zaman o ilgiyi anlıyorsunuz ve yaptıkları uygulamaların sonucunu görüyorsunuz. Teşekkürler Nisa güzellik salonu.

Efeler - Nisa Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler

Aydın Nisa Güzellik Salonu İletişim Adresi

Adres: Cumhuriyet, Çine Blv. No:34 D:4, 09020 Efeler/Aydın
Telefon: (0256) 214 02 92

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir