Duyuru! Genel Bilgilendirme?

İgneliLazerEpilasyon.Com sitesi sadece bir blog sitesi olmakla birlikte iğneli epilasyon sitesinde herhangi bir cihaz satışı önerilmemektedir. Sitemiz bir hobi amaçlı hazırlanmış bir blog olmaktadır. İgneliazerepilasyon.com  sitesinde sadece iğneli epilasyon cihazı önerileri yapmakla birlikte, Epilasyon firma tanıtımları, Epilasyon fiyatları ve Epilasyon hakkında genel bilgiler paylaşılmaktadır. Bundan kaynaklı olarakta sunulan içeriklerde bu içeriklerin kesin yargılar bildirmediğini, kesinlikle tıbbi bir yükümlülük taşımadığını yasal bir uyarı olarak bildiriyoruz.

Blog sitemizde hiçbir Epilasyon cihazı üreten firma ile çalışmamaktayız. Bu blokta çıkan reklamlar Google firmasının Adsense şirketi tarafından otomatik olarak çıkan reklamlardır. Genel itibari ile çıkan reklamlarda sizin arama yaptığınız kelimelerle alakalı olarak çıkmaktadır.

Şayet sitemizde paylaşılan yazılarda herhangi bir sebeple doktor olduğumuz kesinlikle düşünülmemelidir. Paylaşılan yazılar Epilasyon uzmanları ve doktorlara danışılarak paylaşılmaktadır. Sitemizde yazılan yazılar google.com üzerinde yazılan yazılardan alıntı yapılarak yazılmakta olup, tanı tedavi amacı taşımamaktadır. Yorum kısımlarında bizlere yazılan cevaplarda hitaben ”hocam” denilmesi genel kültür amacıyla söylenmesinden kaynaklanmaktadır.

İğneli Epilasyon Cihazları kategorisinde yer alan tüm cihazlar ile alakalı eklenen bütün yazılar editörün kendi görüşü olmaktadır. Bu sebeple hiçbir bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

Detaylı mail ve iletişim için lütfen [email protected] mail adresini kullanınız.

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir