Dudak Üstü İğneli Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

Dudak Üstü İğneli Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

Bayanlar tarafından oldukça elzem bir durum olan ve gerçek manada dikkat edilmesi gereken istenmeyen tüylerden biri olan dudak üstü tüyleri oldukça sıkıntılı bir durum olmaktadır.  Dudak üstü istenmeyen tüyler göz önünde bulunduğundan kaynaklı olarak, çıktığı gibi ya hemen alınması gerekli yada işlem yapılması gereklidir. Dudak üstü istenmeyen tüylere uygulanan prosedürler genellikle; ağda, cımbız, ip ile alma, lazer epilasyon ve iğneli epilasyon işlemleri olmaktadır. Bu bölge için en iyi kalıcı yöntem Lazer epilasyon veya iğneli epilasyon olduğundan kaynaklı olarakta, iğneli epilasyon bu bölge için daha etkili olmaktadır.

Dudak Üstü İğneli Epilasyon Nasıl Yapılır?

İğneli Epilasyon işlemi dudağın kıllarının alınmadan epilasyon merkezine gelinerek, güzellik uzmanı tarafından iğne ve cımbız probu yardımıyla tek tek kıl köklerine elektrik akımı verilip patlatılarak gerçekleştirlen bir işlem olmaktadır. Bu işlem kalıcı ve FDA onaylı bir işlemdir.

Dudak Üstü İğneli Epilasyon Fiyatı Ne Kadar?

İğneli Epilasyon işlemleri genellikle dakika ücreti ile çalışılan bir işlemdir. Ortalama dudak bölgesi için her seans 50 TL tutmaktadır. Dakika ücreti ise ortalama 5 TL’dir.  Daha detaylı fiyat bilgisi için iğneli epilasyon seans fiyatları konumuzu inceleyebilirsiniz.

Dudak Üstü İğneli Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

Dudak Üstü İğneli Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Dudak üstü iğneli epilasyon işleminde her seans ortalama 10 dakika sürmekle birlikte bu işlem totalde 3 seans sürmektedir.

Dudak Üstü İğneli Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Dudak üstü iğneli epilasyon yaptırdım oldukça sancılı geçti, ama yapan bayan 1 ay sonra nasıl olduğunun farkına varacaksın dedi, Üzerinden 1 yıl geçti hala kıllar tekrar çıkmadı
Dudaklarımda erkekler gibi kıl çıkıyordu. Bende her defasında cımbız ağda ile vakit harcarken gördüğüm bir reklam ile iğneli epilasyon yaptırmaya karar verdim. her seans sonunda kılların yok olduğunu gördüm, Gerçekten mükemmel derecede işe yarıyor.
Keşke daha önce bilseydim bu iğneli epilasyonu, ben ve kızım aynı anda yaptırıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir