1. Ana Sayfa
  2. İğneli Epilasyon Merkezleri

Diyarbakır Jin-est Güzellik İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler

Diyarbakır Jin-est Güzellik İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler

2007 yılından bugüne kadar hizmet veren ve verdiği hizmet ile akıllarımızda yer edinen bir birinden güzel hanımefendilere sahip Jin-est Güzellik Merkezi radarımıza uygulamış oldukları iğneli epilasyon ile girmiş bulunmaktadır. Hızlı ve pratik elleri sayesinde uygun iğneli epilasyon işlemleri gerçekleştiren Jin-est Güzellik Merkezi Uzman Estetisyen Berivan Toprak ve Uzman Estetisyen Nazan Harman ile hizmet vermektedir.

İğneli epilasyon konusunda oldukça güzel geri dönüşler elde edin Jin-est güzellik merkezi yüksek tercih sebebi olmaktadır. Apilus Junior Plus iğneli epilasyon cihazı ile gerçekleştirilen iğneli epilasyon işlemleri oldukça güzel sonuçlar elde etmek mümkün olmaktadır. Nitekim iğneli epilasyon cihazlarında yüksek bir başarıya sahip olan Apilus iğneli epilasyon cihazları yüksek tercih ve sonuç odaklı olmaktadır.

Jin-est İğneli Epilasyon Müşteri Yorumları

Gördüğüm en kaliteli salon. Berivan ve Nazan hanımın güleryüzlülügü, içtenliği, profesyonelliği, işlerine olan saygısı, gelen hanımlara ticari gözle bakmamaları, yapılabilir en uygun işlemi yada yapamayacaklarini (sağlık açısından risk yada o işlemin musteriye uygun olmaması) söylemesi beni cezbeden nokta oldu. Tebrik ederim sizi hanımlar, başarılarınız daim olsun
Her zaman güler yüzleriyle hizmet veren profesyonel çalışan, güven veren çalışanlarıyla sıcak samimi yaptıkları işin arkasında olan değerli bir hizmet sektörü. Başarılarının devamını dilerim.
Erkek yüz temizliği vede kaş tasarım konusunda gerçekten çok başarılı ilkkez beyendiğim bir güzellik salon oldu diyarbakırda başarıların devamını diliyorum.
O kadar temiz hijyenik ve ilgili bi işletme ki bence Diyarbakır da bir numara. Hizmetten çok memnun kaldım

Diyarbakır Jinest Güzellik İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler

Jinest Güzellik Merkezi İletişim Adresi

Tel: 0 412 228 11 88
Gsm:0 531 522 41 05
Adres:Ofis Sanat Sokağı Saray Market Yanı V. Kupik . Apt. No:1/3, Yenişehir / Diyarbakır

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap