Defne Gümüş Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler Yorumlar

Defne Gümüş Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler Yorumlar

Hatay ilimizin Defne ilçesinde hizmet veren ve adından oldukça söz ettiren aynı zamanda sektördeki 15. yılını dolduran Gümüş Güzellik Salonu Epilasyon ve iğneli epilasyon adına ne varsa uzman eller tarafından sunulmaktadır. Sektördeki uzun süredir var olan profesyonelliği ve deneyimi ile Hatayda iğneli epilasyon yaptırmak isteyenler için güzel bir çözüm olmaktadır.

Aynı zamanda Cilt bakımı, Leke tedavisi, Bölgesel zayıflama ve lazer epilasyon konularındada hizmetler sunan Gümüş Güzellik Salonu, güzellik namına ne varsa hepsini tek bir elden hizmet vermektedirler.

Defne Gümüş İğneli Epilasyon Merkezi Gidenlerin Yorumları

Uzun yıllardır gerek lazer gerekse iğneli epilasyon işlemleri için Gümüş Güzellikle bağlantım var. Kilo vermemde kavitasyon işlemine tereddütle başladım. Şu an keşke çok önceleri bu işlemle tanışmış olsaydım diyorum. Kapıyı çaldığım an biliyorumki arkadaşımın salonuna geldim ve güler yüzle karşılanacam. Müşteri ile samimi ve seviyeli diyalog içerisindeler. Tüm dostlarıma da gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
iğneli epilasyon yaptırıyorum çok memnunum beklediğimden daha iyi sonuçlar alıyorum kızarıklık çok az kabuklanma neredeyse hiç yok herkese tavsiye ederim
Sadece bir defa cilt bakımı yaptırdım yüzümde hiç kabarıklık olmadı ve hem cilt tonumda çok fark oldu hem de yüzüm inanılmaz temizlendi iğneli epilasyonun kendisinden de çok korkuyordum çevremdekilerden duyduğum yorumlardan dolayı fakat şu an yaptırıyorum flaş özelliği sayesinde acı oranı yok denecek kadar az ve kesin çözüm veriyorlar çok kısa zamanda yüzüm bambaşka oldu teşekkürler Gümüş Güzellik

Defne Gümüş Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler Yorumlar

Hatay Gümüş Güzellik Salonu İletişim Bilgileri

Adres: Çekmece Mah. Uğur Mumcu Cad. Makbule Boz Apt. No:85/D2 Defne/Hatay
Telefon: 0538 471 65 80

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir