çeneye iğneli epilasyon yaptıranlar

Çeneye İğneli Epilasyon Yaptıranlar?

İğneli epilasyon yaptırmaya karar veren bir çok arkadaşımızın bir çok konuda eksikliklerinin olduğunu ve bu eksiklikleri nasıl azaltacağı konusunda oldukça bilgisiz olduğunu belirtmek isterim. Bilgi konusunda firmaların oldukça yetersiz ve gerekli eğitimleri almamasından kaynaklı olarak bir çok arkadaşımız epilasyon yaptırdıktan sonra mağdur olduğunu belirtmektedir. Bu durum ise kaliteli güzel işler yapan ve kendini her daim geliştiren firmalar tarafından olumsuz karşılanmaktadır.

İğneli epilasyon yaptıracak arkadaşlarımız ilk olarak dikkat etmesi gereken noktanın firmanın bu işi gerçekten bilip bilmediğidir. Firma bu konuda uzman ise hiç tereddüt etmeden tercih etmesi yararına olacaktır. Misal bir çok arkadaşımız lazer epilasyondan umut bulamadıktan sonra iğneli epilasyona yönelmektedir. Bu durum ise insanların fazla para vermelerine ve zamanlarının çalınması ile direk orantılıdır.

çeneye iğneli epilasyon yaptıranlar Konuyu çokta dağıtmadan söylemem gerekirse iğneli epilasyonun en sağlam ve güzel işler oluşturduğu bölge çene bölgesi olmaktadır. Toplamda çene bölgesinde kılın hangisi olduğu ve kılın apaçık ortada bulunduğu için direk o noktaya iğneli epilasyon yapıldığı için sonuç neredeyse yüzde yüze yakın olmaktadır.

Çeneye İğneli Epilasyon Yorumları

Nevin Hanım: Çeneye geçen hafta iğneli epilasyon yaptırmaya karar verip internet üzerinden araştırdığım bir firmaya gidip muayene olduktan hemen sonra ilk seansa başladık. Toplamda zaten 3-4 adet kıl olmasına karşın tek tek ilgilenip güzelce epilasyonu gerçekleştirdi. Bir hafta sonra tekrar muayeneye gideceğim bakalım. Ne olacak ama şimdilik hiç kıl çıkmadı.

Fatma Hanım: Lazer epilasyon için gittiğim firma bana çenemde zaten az kıl olduğunu söyleyip iğneli epilasyon yaptırmayı tercih etti. Bende tamam diyip yaptırdım. Çok ama çok acıması dışında pek bir sorunla karşılaşmadım güzel sonuçlar çıkar inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir