çeneye iğneli eplasyon yaptıranlar

Çeneye İğneli Epilasyon Yaptıranlar – Yorumlar

İğneli epilasyon yaptıramaya kara verip vermeme arasında olan bir çok arkadaşımızın internet sitelerinde dolaşarak bu konular hakkında merak uyandıran sorular sormakta ve akılları daha fazla karışmaktadır.

Bu sebeple bu yazımda sizlere çeneye iğneli epilasyon yaptıracak arkadalarımız için bir ön bilgi niteliğinde olmasını istedik. Çene bölgesine iğneli epilasyon en sıklıkla tercih edilen epilasyon bölgelerinden biridir. İlk en çok tercih edilen kaş ve çevresi ikinci olarakta çene bölgesi olmaktadır.

Çeneye İğneli Epilasyon

Genellikle bayan arkadaşlarımız çene bölgelerinde çıkan üç beş adet kıldan kurtulmak için cımbız ağda vb. ürünler kullanarak olayı daha fazla artırarak daha fazla kılların çıkmasını sağlamaktadır. Kılların yapı gereği kesildikten sonra daha gür çıkmasına sebep olmakta ve çoğalmaktadır. Bu olaydan dolayı o bölgeye yapılan jilet müdahaleleri bölgenin daha fazla siyah ve kalın kılların çıkmasına sebep olmaktadır.

Bundan kaynaklı olarak çeneye ağda, jilet cımbız gibi ürünler kullanmak yerine iğneli epilasyon yaptırmak en kesin ve net çözümdür. Çene bölgesine yapılan iğneli epilasyonlarda başarı oranı genellikle %100 yakın olmaktadır .

 İğneli Epilasyon Kullanıcı Yorumları

çeneye iğneli eplasyon yaptıranlarMelike Hanım Anlatıyor: Çene bölgemde çıkan bir kaç kılı ilk başlarda her ne kadar cımbız ile alsamda daha fazla çıktığını hissetmeye başladım. Daha sonra iğneli epilasyon yaptırarak biraz acı çekerek bu durumdan rahatlıkla kurtuldum herkese öneririm.

Şeyma Hanım Anlatıyor: İğneli epilasyonu vücudumun tüm bölgesine yaptırmakla kalmayıp çene bölgesine de yaptırdım ben deneyim sahibi olduğum için yaptırmadan önce uyuşturucu sprey kullandım. Bu sebeple çok ağrı hissetmeden rahatlamış oldum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir