81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


Bursa – Nur Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

1995 yılından bu güne kadar gönül rahatlığı ile Bursa’da iğneli epilasyon konusunda hizmet veren Nur Alıcı Güzellik Salonu müşteri memnuniyeti ve titiz çalışmaları ile adından oldukça söz ettirmektedir. Bursa’da iğneli epilasyon konusunda başarılı sonuçları ile Bursa’da gönüllerde taht kurmuş Nur Güzellik Salonu oldukça güzel yorumlara sahip bir firma olmaktadır.

Nur Alıcı Güzellik Salonu Müşteri Yorumları

Uzun yıllardır mesleğini severek yapan, işinde kalifiye, müşterisine ticari değil çözüm odaklı yaklaşan, hijyen kurallarına riayet eden, titiz çalışan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir işyeri sahibidir.İğneli epilasyonun vakit ve emek aldığını bilmeyen yoktur, iz bırakmadan, kalıcı sonuçlar almak isteyenlere kökten çözüm.
Uzun yıllardır tanıdığım, dürüst, güvenilir ve güler yüzlü tavrindan dolayı çok memnunun. Ayrıca konusunda oldukça bilgili olmasından dolayı gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.
Güler yüzlü,çok ilgili ve konusunda uzman bir insan.Sunulan hizmetten ve güler yüzden ötürü çok memnun kaldım.Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
İğneli epilasyonda temiz bir ortam, tecrübe, güven, güler yüz arayan herkese tavsiye ederim.

Bursa - Nur Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler Yorumlar

Nur Alıcı İğneli Epilasyon Merkezi İletişim Adresi

Telefon: 0 554 737 20 93
Adres: Kurtoğlu Mah. Kanara Sk. No:2/1 Yıldırım/BURSA

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.