Bursa - Nadiye Mesutoğlu Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler

Bursa – Nadiye Mesutoğlu Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler

Bursa’da iğneli epilasyon ve güzellik üzerine uzmanlaşmış ve Bursa Nilüfer’de 15 yıldır hizmet veren bir firma olmaktadır. 15 yıllık bir deneyimin oldukça başarılı sonuçları ve kesin işlemleri ortaya çıkarmaktadır. Nadiye Mesutoğlu İğneli Epilasyon merkezinde iğneli epilasyon yaptırmak isteyen herkes için net ve kalıcı işlemlere sahip olmak mümkün olmaktadır.

İğneli Epilasyon ile birlikte, lazer epilasyon, bölgesel zayıflama, selülit tedavisi, cilt ve akne tedavisi gibi işlemlerinde yapıldığı güzellik merkezinde bir çok konuda profesyonel bir ekip ile çözüm sağlanmaktadır. Gerçekçi ve müşteri beğenisini dikkat eden Nadiye Mesutoğlu Güzellik Merkezi Bursada bir numara olmaya aday bir firma ile karşımıza çıkmaktadır.

Nadiye Mesutoğlu İğneli Epilasyon Müşteri Yorumları

Mekan ferah ve temiz.Çalışanlar güler yüzlü ve ilgili.Nadiye Hanım paragöz değil,ihtiyacınız olanı söylüyor.O an bir müdahaleye ihtiyacınız yoksa sırf para kazanmak için yapmam lazım demiyor.Sadece merkezin randevu tarihlerine uyup aksatmayın,gerisini Nadiye Hanım ve melekleri hallediyor.
10 yıldır tanışıyoruz Nadiye hanımla.. Her anlamda kaliteli işler yapıyor diyebilirim. Kimi yolladıysam merkezine herkes çok memnun kaldı. Gerek müşteri memnuniyeti gerek hijyen her konuda çok dikkatli ve titizler. Mahremiyete müthiş önem veren bir kurum. Çalışanları ayrıca maharetli ve de güler yüzlüler.
Ben nadiye mesutoğlu güzellik merkezine ilkte tereddütle gitmiştim çünkü daha önce 12 seans epilasyon yaptırmış ve hiç bir sonuç almamış maddi manevi hasara uğramıştım özellikle yüz bölgesi psikolojimi bozacak dereceye gelmişti. aylardır bundan eser yok neyse ki şu an çok mutluyum tüm çalışanlara tüm samimiyetimle teşekkür ediyorum onlara basarilar diliyorum bi an bile düşünmeden kendinizi Allahın izniyle emanet edebilirsiniz

Bursa - Nadiye Mesutoğlu Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler

Nadiye Mesutoğlu İğneli Epilasyon Merkeziİletişim Bilgileri

Adres: Karaman Mah. Zafer Sok. No:34 Nilüfer/BURSA
Telefon: 0 (535) 373 0678 0 (224) 247 4644

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir