Bursa Esteliza Güzellik İğneli Epilasyon Nasıl? Yorumlar

Bursa Esteliza Güzellik İğneli Epilasyon Nasıl? Yorumlar

Bursa Osmangazi’de faaliyet gösteren ve 2009 yılından beridir hizmet veren profesyonel bir ekip ile hizmet vermektedir. Sektörde gösterdikleri profesyonel yaklaşım ile iğneli epilasyonda mükemmel sonuçlar elde etmektedir. İğneli epilasyon ile birlikte lazer epilasyon işlemlerinide gerçekleştiren Esteliza Güzellik Merkezi aynı zamanda ayak bakımı cilt bakımı ve bölgesel incelme konularındada hizmet vermektedir.

Esteliza İğneli Epilasyon Müşteri Yorumları

Tavsiye üzerine geldiğim iğneli epilasyondan, ilgiden ve temizliğinden çok memnunum.
Yeni iğneli epilasyona başladım ve çok iyi sonuçlar almaya başladım. Sunulan hizmetten ve güler yüzlerden ötürü çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
Bir kısa araştırma sonrası keşfettiğim bir yer. İğneli epilasyon yaptırdım. Gayet başarılı, işinin hakkını veren, güler yüzlü ve hoş sohbet çalışanlar var. Yaptırdığım iğneli epilasyon işleminden çok memnun kaldım. Çevreme de tavsiye ediyorum. Kötü yorumların aksine bence bu işte cidden uzmanlar. !!!
Bir çok yer gezdim ama bu kadar işini saygıyla ve sevgiyle yapan Bir yerle ilk defa karşılaşıyorum özellikle filiz hanıma ilgisinden ve samimiyetinden ötürü teşekkür ediyorum herkese tavsiye ederim

Bursa Esteliza Güzellik İğneli Epilasyon Nasıl? Yorumlar

Bursas Esteliza Güzellik Merkezi İletişim Adresi

Adres: Nalbantoğlu Mh. Bademli Sk. Işın Apt. No:3/1 Osmangazi-BURSA
Telefon:  0224 225 05 85
Çalışma Saatleri: Pazartesi – Cumartesi 10:00 – 19:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir