1. Ana Sayfa
  2. İğneli Epilasyon Merkezleri

Bursa – Estelif Güzellik Nasıl? Gidenler Yorumlar

Bursa – Estelif Güzellik Nasıl? Gidenler Yorumlar

Bursa’da hizmet veren Estelif Güzellik merkezi istenmeyen tüyler cilt bakımı manikür pedikür, iğneli epilasyon gibi konularda hizmet vermekte olan büyük ve kaliteli bir firma diyebiliriz. Sektördeki uzun soluklu varoluşları ve profesyonel ekibi sayesinde bir çok konuda profesyonel hizmet vermektedirler.

İğneli epilasyon konusundada uzman bir kadroya sahip olan Estelif Güzellik Merkezi Bursa’da tercih etmeniz gereken firmalar arasında yer almaktadır. Onlarca güzel yoruma sahip olan Estelif Güzellik Merkezinde müşteri memnuniyeti en üst seviyede diyebiliriz…

Estelif Güzellik Merkezi Müşteri Yorumları

Güzel,kaliteli ve özellikle hijyenik bir güzellik merkezi.Cilt bakımı ve iğneli epilasyon için gidiyorum ve 3. seansıma rağmen sonuçtan oldukça memnunum.Güleryüzlü personel ve kaliteli hizmet.Özellikle ihtiyaça yönelik yönlendirmeler dışında kafa karıştırmamaları sayesinde güvendiğim bir merkez.
Cok memnunum suan cildim tahmin ettigimden iyi hale geldi.son teknoloji aletler ile calisiyorlar guleryuzlu personel tavsiye ederim.
Elif Hanım özellikle işinde çok başarılı gerekli olmayan hiç bir şeyi önermiyor sırf işlem yapmış olmak için. Her gittiğimde memnun kalıyorum özellikle lazerde tavsiye ediyorum muhteşem sonuç aldım
İğneli epilasyon ve ayak bakımı için gittim. Hijyenik bir ortam ilgi ve güler yüzlü bir ekip.

Bursa - Estelif Güzellik Nasıl? Gidenler Yorumlar

Estelif İğneli Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri

İletişim: 0224 999 64 68. – – 0532 501 38 32
Adres: İhsaniye Mah. FSM Bulvarı No:38/A Bulvar 224 İş Merkezi D Blok Kat:4 Daire:7 Nilüfer / Bursa

Yorum Yap