81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


Buca Seda Güzellik Merkezi İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

İzmir Buca’da iğneli epilasyon konusunda radarımıza takılan nitekim hijyen ve temizlik olarakta oldukça beğenilen firmaların başında gelmektedir.  Kaliteli ve kişiye özel hizmet anlayışı sayesinde her müşterinin problemlerini çözme yönünde oldukça başarılı bir firmadır.  Seda Güzellik Merkezi ve İğneli Epilasyon merkezinde, Lazer epilasyon, Kaş kontürü, leke tedavisi, g5 masajı, lens drenaj, cilt bakımı ve iğneli epilasyon hizmetleri sunulmaktadır.

Yüksek seviyede beğenilen ve İzmir’in hem ilçelerinden hemde Buca’dan oldukça fazla rağbet gören nadir firmalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. İğneli epilasyon konusundada becerisi, el pratikliği ile hızlı ve etkili bir iğneli epilasyon işlemi sunmaktadır.

İzmir Seda Güzellik Merkezi Müşteri Yorumları

Fazlasıyla ilgili insanlar, fazlasıyla samimi bir ortam.. Fiyatlar da gayet makul. Yapılan iş kaliteli ve profesyonel bir şekilde yapılmakta. Şiddetle tavsiye ederim.
Güler yüzlü temiz samimi temizlik konusunda birşey takılmasın ellerinden gelen yardımı yapıyorlar alanında en iyi seda güzellik salonu herkese tavsiye ederim rahatlıktla tercih edebilirsiniz 👍👍
Güler yüzlü çok samimi işinin ehli gercekten hakkıyla iş yapan bi güzellik salonu seda güzellik salonunu herkese tavsiye ederim 👍
çok iyi insanlar çok memnun kaldım, herkese öneririm. mutlaka tercih etmeniz gereken yer burası olmalı 🙂 teşekkürler seda hanım zeynep hanım :)))
Çok güzel ilgileniyorlar çalışanları çok güler yüzlü ve tatlı insanlar ben saçımı boyattım ve çok memnunum artı kapalı bayanlar için ayrı bir odada Seda hanım özel olarak ilgileniyor dört dörtlük biyer herkese tevsite ederim

Buca Seda Güzellik Merkezi İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler

Buca Seda İğneli Epilasyon İletişim Adresi

Telefon: 0232 426 83 82
Adres: Menderes Caddesi No:244 Kat:1 Daire:1 Şirinyer/Buca/İZMİR

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.