Boyun Bölgesi İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Boyun Bölgesi İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Bayan ve erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen bir bölge olan boyun bölgesi iğneli epilasyon hakkında bilgi vermek istiyorum. Boyun bölgesi en çok göze çarpan bölgelerden biri olmakla kalmayıp aynı zamanda şıklık durumunu gösteren bir bölgedir. bir tişörtte gömlekte en çok göze çarpan bölgedir. Bundan dolayı hem erkek hem bayanların tercih etmesinden kaynaklı olarak  fazlaca araştırılmakta ve sorular gelmektedir. Bu konuda hemen hemen her sorunuza cevap verecek şekilde hazırladım…

Boyun İğneli Epilasyon Nasıl Yapılır?

Boyun bölgesindeki istenmeyen tüyler için en çok tercih edilen iğneli epilasyonu yaptırmak isteyen kişiler ilk olarak o bölgede çıkan kılları traş etmeden epilasyon merkezine gelerek işlem yapılmaya başlanır. İğneli epilasyon uzmanının elinde bulunan cımbız ve iğne probu yardımıyla kıl kaldırılıp iğneli epilasyon iğnesi yerleştirilip ayak pedalı sayesinde elektrik akımı verilir. Tek tek tüm kıl köküne işlem yapılarak kesin ve net sonuçlar ortaya koymaktadır.

Boyun İğneli Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Boyun bölgesi ortalama 5-6 seans sürmektedir. Tabi bölgedeki kıl  kökünün çokluğuda seans süreleri ile doğru orantılıdır. Nitekim boyun bölgesinin hassaslığından kaynaklı olarak bu bölgede çok uzun süre işlem yapılamadığından seans süreleri uzamaktadır.

Boyun Bölgesi İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Boyun Bölgesi İğneli Epilasyon Seans Fiyatı Ne Kadar?

Boyun bölgesine iğneli epilasyon yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği konu ise fiyatlar olmaktadır. Bizde bu durumu ele alarak bir fiyat listesi hazırladık. Boyun bölgesi iğneli epilasyon seans fiyatı 50 TL’dir ortalama. Aynı zamanda isterseniz diğer bölgelerin iğneli epilasyon seans fiyatlarını öğrenmek için  iğneli epilasyon seans fiyatları konusunu inceleyiniz.

Boyun İğneli Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Boyun bölgesine yaptırmaya karar verdiğim epilasyon sonrası oldukça şişmeler oldu. Durumu epilasyon yapan kişiye sorunca normal dedi. Ama bildiğiniz boynum kafam gibi oldu.
Geçen yıl yaptırdığım iğneli epilasyonda sonuç yüzde yüze vardı. İğneli epilasyon yaptırmak diğer epilasyon yöntemlerin aksine kesin ve net olmasından seviyorum.
Bir daha iğneli epilasyon yaptırmak mı? Hayır kesinlikle yaptırmayacağım. Her tarafım ağrıyor yanıyor. Bu nasıl değişik bir duygu ya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir