Bıyık Bölgesi İğneli Epilasyon Yaptıranlar? Yorumlar

Bıyık Bölgesi İğneli Epilasyon Yaptıranlar? Yorumlar

Merhaba arkadaşlar bugünkü konumuzda sizlere internet ortamında sıklıkla aranan bir konu olan bıyık bölgesi iğneli epilasyon hakkında bilgiler vermek istiyorum. Bıyık bölgesi iğneli epilasyon bayanların en çok tercih ettiği iğneli epilasyon bölgelerinden biri olmaktadır. Bıyıkta çıkan ve gerçekten çok rahatsız edici bir görüntü ortaya koyan bıyık kıllarını kalıcı olarak kurtulmak isteyenler için iğneli epilasyon yöntemini anlatacağım.

Bıyık İğneli Epilasyon Nasıl Yapılır?

Bıyık iğneli epilasyon diğer bölgelerle aynı şekilde yapılmakla birlikte bıyıkta çıkan kıllar alınmadan epilasyon merkezine gelinmelidir. Epilasyon öncesi hazırlık yapıldıktan sonra bıyıkta çıkan kıllar için iğneli epilasyon cihazı yardımıyla cımbız ile probu ile kıl çekilip iğneli epilasyon iğnesi yerleştirilip elektrik akımı sayesinde kıl kökü patlatıp tahrip edilir. Bu şekilde bir daha aynı kıl kökünden kıl çıkması engellenmektedir.

Bıyık İğneli Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Bıyık Bölgesi İğneli Epilasyon Yaptıranlar? Yorumlar Bıyık bölgesi için iğneli epilasyon yaptırmak isteyen arkadaşlarımızın en merak ettiği konular arasında kaç seans süreceği gelmektedir. Bıyık bölgesi ufak bir bölge olduğu için ortalama 2-3 seans sürmektedir. 2-3 seansta komple kurtulmanız mümkündür.

Bıyık İğneli Epilasyon Seans Fiyatı Ne Kadar?

Bıyık bölgesi iğneli epilasyon seans fiyatı 50 TL’dir. Diğer bölgelerin seans fiyatlarını öğrenmek için iğneli epilasyon seans fiyatları konumuzu inceleyebilirsiniz.

Bıyık İğneli Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Aslı Hanım: Bıyıklarımda çıkan iğrenç kıllar için lazer epilasyon merkezine gitmeye karar verdim. Orada çalışan bana iğneli epilasyon daha kesin sonuç olur diyerek iğneli epilasyon yaptırmaya başladık. Oldukça fazla ağrı hissetsemde sonuçlarından çok memnun kaldım.
Muazzez Hanım: Bıyıklarımda yer alan kıllardan kurtulmak için yaptığım araştırmalar sonucunda en iyi yöntemin iğneli epilasyon olduğunu öğrendim. Flash acısız bir iğneli epilasyon yöntemi ile uygulamaya başladım. Gerçekten bıyık ve çene kıllarımda yüzde yüze varan sonuçlar sundu.
Özge Hanım: Bıyıklarımda bir kaç adet kara ve iğrenç kıl çıkmaktaydı hep cımbız ile almam artık beni sıkıyordu. Artık daha fazla dayanamayıp bir arkadaşımın önerisiyle iğneli epilasyon yaptırmaya karar verdim. Acıma konusunda muazzam bir acı olsada sonuçları güzel olacağından hiçte kafama takmadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir