Bikini Bölgesi İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Bikini Bölgesi İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Bayanların en hassas bölgeleri arasında yer alan ve oldukça dikkat edilen bir bölge olmaktadır Bikini bölgesi. Tabi Bikini bölgesinin en büyük dezavantajı ise aşırı kıllanma olmaktadır. Aşırı tüylenme problemi ile farklı farklı metodlar ile başa çıkmayada başlanılsa da pekte olumlu sonuçlanmamaktadır. Bundan dolayıda bikini bölgesine ağda epilatör jilet tüy dökücü hamam otu gibi yüzlerce çeşit yöntemler uygulansada çoğu kalıcı bir çözüm sağlamamaktadır. Tabi bunlar arasında en etkili yöntem olarak FDA onaylı ve 200 yıldır tercih edilen iğneli epilasyon en kalıcı yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Hadi bir kaç soru ile bikini bölgesi iğneli epilasyonu tanıyalım.

Bikini Bölgesi İğneli Epilasyon Nasıl Yapılır?

Bikini bölgesine iğneli epilasyon yaptırmak isteyen kişiler ilk olarak bikini bölgesinde çıkan kılları traş etmeden epilasyon merkezine gelmelidirler. Epilasyon merkezindeki uzmanlar tarafından, iğneli epilasyon yapılacak bölge seanslara ayrılarak işlem yapılacak bölge belirlenir. Daha sonra cımbız yardımıyla kıl kökü kaldırılır, iğneli epilasyon iğnesi yerleştirilip kıl kökü patlatılır. Bu sayede bir daha aynı kökten kıl çıkması kalıcı olarak engellenmiş olur.

Bikini Bölgesi İğneli Epilasyon Yaptıranlar YorumlarBikini Bölgesi İğneli Epilasyon Kaç Seans Sürer?

İğneli epilasyonda seans sayısı vermek oldukça riskli bir durumdur. Bölgenin incelenerek seans sayısı vermek en avantajlı durum olsada ortalama bir seans sayısı vermek gerekirse 2-3 seans diyebiliriz. Bikini bölgesi aşırı tüylenme olan bölge olmadığından 2-3 seans gibi bir sürede hepsinden kurtulabilirsiniz.

Bikini Bölgesi İğneli Epilasyon Seans Fiyatı

Bikini bölgesine epilasyon yaptırmayı düşünen arkadaşlarımızın ilk olarak merak ettiği şey seans fiyatları olmaktadır. Tabi korkulu bir fiyat tablosu ile karşılaşmamak için önceden fiyat bildirmek yararlı olacaktır. Bikini bölgesi iğneli epilasyon seans fiyatı 75 TL’den başlamaktadır. Detaylı ve diğer vücut bölgelerinin seans fiyatlarına ise iğneli epilasyon seans fiyatları konumuzdan ulaşabilirsiniz.

Bikini Bölgesi İğneli Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Bikini bölgesine iğneli epilasyon yaptıran arkadaşlarımızın yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Yorumlar bir bilgilendirme amaçlı yazılmıştır.

Ah şu havuzların közü kör olsun derler ya aynen öyle. Ne zaman havuza gitsem hep bikini bölgem aklıma gelir ve gitmekten vazgeçerim. Bir arkadaşıma durumu anlattıktan sonra arkadaşımda göbek bölgesi için gittiği iğneli epilasyon merkezini önerdi.Bende bikini bölgem için gidip ilk işlemi yaptırmaya başladım. Böyle bir acı yok. Acıtma konusunda üstüne tanımam ama gerçekten yüzde 50 civarında bir seans azaldığını hissettim 2-3 seans daha gidersem komple kurtulurum.
İğneli epilasyonu bir reklamda duymuştum. Bende merak edip bikini bölgemde yaptırmaya karar verdim. Bikini bölgemi seçmemin sebebi ise hassas olması ve ne kadar acıtabileceğini deneyimlemem olmuştu. Gittiğim bayanın eli çok hafif ve beni konuşturarak acıyı unutmamı hissettiriyordu. Böyle yapması çok hoşuma gitmişti diğer bölgelerim içinde anlaştım umarım artık bende pürüzsüz biri olurum.
Artık eşimle boşanma durumuna gelmiştik neredeyse. Her defasında kıllarım ile dalga geçmesi beni yıpratıyordu. Bende bir hastanede cildiye doktoruna sormam ve bana iğneli epilasyonu önermesiyle başladı tüm işlem, bikini bölgesi ve tüm vücut ile başladığım iğneli epilasyon maceramda toplamda 15 seans ile tüm kıllarımı sonsuza kadar yok ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir