81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


Bakırköy – By Barlas Bülent Barlas İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Sektörde uzun süredir hizmet veren ve sektördeki profesyonel hizmet anlayışıyla sunduğu iğneli epilasyon ile istenmeyen tüylere kalıcı çözümler sunmaktadır. 36 yıllık sektör tecrübesi ile karşılaşabilecek tüm durumlara bir çözüm önerisi bulunan Bülent Barlas iğneli epilasyon bir numaralı isim diyebiliriz.

İğneli epilasyon konusunda işinde uzman kişiler tarafından sunulan epilasyon hizmetlerine ek olarak kalıcı makyaj, ipek kirpik, kaş tasarımı gibi konulardada hizmet vermektedir. Bülent Barlas İğneli epilasyon merkezinde memnuniyet oranı yüzde yüz dememiz bence yanlış olmasa gerek.

Bakırköy - By Barlas Bülent Barlas İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler

By Barlas İğneli Epilasyon Dakika Fiyatları

By Barlas iğneli epilasyon merkezinde yapacak işlemleriniz için 7.5 TL dakika başı işlem ücreti alınmaktadır.

Bülent Barlas İğneli Epilasyon Merkezi İletişim Adresi

TEL: +90 532 054 41 84
ŞUBE 1 : Ataköy 7-8-9-10, D-100 Güney Yanyolu Nef 22 Kat: 14 No:211, 34158 Bakırköy/İstanbul
ŞUBE 2 : Yeşilköy Mahallesi Atatürk Cad. 34149 No:15-17-19 WOW Hotel Bakırköy İstanbul TÜRKİYE

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.