81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


Antalya Handan Tetik İğneli Epilasyon Gidenler Adresi Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Antalya şehrinde faaliyet gösteren ve hem Lazer epilasyon hemde iğneli epilasyon konusunda oldukça güzel işler başaran bir firma olan Handan Tetik iğneli epilasyon hakkında sizlere bilgilendirme yapmak istiyorum.

Güzel işler başaran Handan Hanım aynı zamanda 21 yıllık meslek hayatı ilede hem gençlere işlerin nasıl olduğunu öğrettiği hemde tedavi sunduğu herkesin olumlu sonuçları ile karşılaştığı bir hanımefendi olmaktadır. 20 yıllık bir tecrübe edinme sürecinin ardından kendi firmasında hizmet veren Handan hanım hem yeni öğrenciler yetiştirmekte hemde tedavilerine burada devam etmektedir.

İğneli epilasyon konusunda başarılı bir hanımefendi olan Handan hanım aynı zamanda diğer cilt bakımı, dermapen, Aqua peeling, karbon peeling, kalıcı makyaj, emek kirpik, protez tırnak ve saç keratini konularında hizmet vermektedir.

Antalya Handan Tetik İğneli Epilasyon Gidenler Adresi Yorumlar
Antalya Handan Tetik İğneli Epilasyon Gidenler Adresi Yorumlar

Antalya Handan Tetik İğneli Epilasyon Gidenler Adresi YorumlarAdres: Yeşilbahçe Mah.Portakal Çiçeği Cad.İ.Kuzu Apt.No: 10 K:2 N:5 Muratpaşa Antalya
TELEFON
İletişim: 0242 999 12 10 – 0553 486 18 18
Konum:

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.