Antalya - EpilaformPlus Güzellik Merkezi Nasıl? Gidenler

Antalya – EpilaformPlus Güzellik Merkezi Nasıl? Gidenler

İğneli epilasyon ve Lazer Epilasyon uygulamarında profesyonel bir ekibe ve profesyonel cihazlara sahip olan Epilasformplus kliniği bir çok epilasyon çeşitleri ile istenmeyen tüylerinize çözüm sunmaktadır.

Sektörde uzun süredir hizmet veren ve teknolojik gelişmeleri yakından inceleyen Epilasformplus Güzellik Merkezi giden herkes tarafından büyük memnuniyet duyulan bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Deneyimli ellere sahip olan ve işinde profesyonel olan merkezde uzman ellerde olduğunuzu hissedeceksiniz.

Epilasformplus Güzellik Salonu Müşteri Yorumları

Tavsiye üzerine gittiğim aslında yanlış bilinen konularda beni aydınlatan meltem hanıma cok tesekkur ederim randevulardan bir gün önce bilgilendirme mesajı cok isime yarıyor randevu saatlerinde ışıl hanım yardımcı oluyor aldığım hizmetten de suan icin ortasına gelmis olarakdan cok memnun kaldım çevremde tavsiye edebileceğim tek güzellik merkezi diyebilrim
Profesyonel ve ilgili bir güzellik merkezi. Ben 1,5 senedir gidiyorum ve çok memnunum. Kendilerine bir kez daha teşekkür ederim.. Bizleri epilasyon konusunda düşünen ve aydınlatan çok az merkezler var ve bunlardan biri de Epilaform ..
Öncelikle buraya yazdıklarımın bir çok kişi tarafından okunduğunu biliyorum.Epilaformplus güzellik merkezini 2013 yılından beri tüm kişisel bakımlarım da kullandım.Bekarken yaptırdığım epilasyonumu 2 çocuk doğurdum hala kullanmaktayım.Hiçbir şekilde tekrar tüylenme yaşamadım.Gebelik sonrası oluşan lekelerime işlemler yapıldı üzerinden 3.yazım geçiyor tekrar lekelenme yaşamadım.(uyarılarına ve tavsiyelerine uyulması koşuluyla).Yine gebelik sonrası bölgesel yağlanma ve selülit sorunu yaşadım saolsun Meltem Hanım muhteşem seanslar yaptı ..gibi gibi..bir çok başarılı hizmetlerinden bahsedebilirim. Antalya da her gün mantar gibi açılan salonlar ve hatta düne kadar çocuk bakıcılığı yapan bayanların bugün estetisyen olduğunu da gördüm.Kendinizi güvende hissedebileceğiniz , beklenitilerinizi karşılayabilecek ve size kendinizi çok iyi hissetirecek bir yer arayanlara tavsiyemdir.Başarı istiyorsanız bence Epilaformplus Meltem hanım’ı tercih edebilirsiniz.Şuanda eşimin göğüs lazeri için geldik sadece 2 seans yapıldı ve biz son 2 aydır tekrar tüyleneceği günü bekliyoruz.Tüyler çıkmıyor eşim şaşkın ama ben değilim 🙂 teşekkürler Epilaform ,teşekkürler Meltem hanım.İyiki varsınız.
İlk açıldığı yıldan beri tanıdığım Antalya nın en kaliteli ,en hijyenik, en güler yüzlü profosyönel anlamda işlerini en iyi şekilde yapan harika ötesi bir klinik,bir çok yer gördüm hatta gittim ama en iyi sonuç Epilaformplas klinik ,çok memnunum….. hatta ve hatta bu gün seansım vardı tam çıkşta yağmurun azizliğine uğramak üzereyken , yine güler yüzüyle imdadıma yetişerek yağmurluk takdim etti Meltem Hanım……Ekip muhteşem ……Meltem hanıma ,Işıl hanıma,Melek hanıma ve diğer çalışanlara herkeze teşekkürlerimi sunuyorum…..Çıkın çıkınnn gidinn adresiniz EPİLAFORMPLAS KLİNİK olsunnn

Antalya - EpilaformPlus Güzellik Merkezi Nasıl? Gidenler

Epilaform İğneli Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Burhanettin Onat Caddesi No:52 Kat:1 Muratpaşa – Antalya / TÜRKİYE
GSM : +90 (549) 322 72 00 / +90 (545) 322 72 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir