Antalya - EpilaDerma Epilasyon Nasıl? Yorumlar

Antalya – EpilaDerma Epilasyon Nasıl? Yorumlar

Antalya Konyaaltı’nda müşterilerine Lazer Epilasyon ve iğneli epilasyon konularında hizmet veren müşteri memnuniyeti ile akıllarda kalan Epiladerme epilasyon merkezi güzel hizmet arayanların tek adresi olmaktadır.

Tülay Kardeş yönetiminde sunulan iğneli epilasyon hizmeti ile iğneli epilasyon konusunda bir çok yönden profesyonel biri demek yanlış olmasa gerek. 2014 yılından beridir hizmet veren ve Cilt bakımı, epilasyon, kalıcı makyaj ve vücut bakımı konularında hizmet veren Epiladerme Antalya’da epilasyon yaptırmak isteyenler için bir numaralı isim diyebiliriz.

Epiladerme İğneli Epilasyon Müşteri Yorumları

Çok samimi ve kaliteli bir yer. Yaşadığım ufak tefek talihsizlikler de bile yardımcı oldular. Epilasyon için çok yer araştırdım ve tavsiye üzerine geldim. Sonuçlar başarılı. Şuan işlemime giren Gülcan hanıma burdan çok teşekkür ediyorum. Çok anlayışlı ve kibar birisi. Ellerinize sağlık. Ayrıca sadece Gülcan hanım için değil tüm çalışanlar için teşekkür ediyorum. Güler yüzlü oluşunuz bizimde enerjimizi yükseltiyor.
5 aydır epilasyon yaptırıyorum.Bazı bölgelerimde hiç kalmadı,çalışanlar çok temiz ve titiz çalışıyor.Çok memnun kaldım.
Tek kelimeyle harika herkese tavsiye ederim yapılan epilasyon işleminden çok memnun kaldım teşekkürler.
Epiladerma.. İşinin en iyisi.. Tülay hnm başta olmak üzere tüm ekibe teşekkür ediyorum.. Eğer epilasyon, kalıcı makyaj, vücut bakımı, microblading(kaş).. Yaptırmak isteyenler gönül rahatlığı ile gelebilir..

Antalya - EpilaDerma Epilasyon Nasıl? Yorumlar

Epiladerma Güzellik Salonu İletişim Bilgileri

Adres: Altınkum Mah. 426 Sk. No:13 Soner Plaza K:3 D:4 Konyaaltı, ANTALYA
Telefon:+90 (242) 229 57 47.      Gsm:+90 (506) 166 39 49

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir