Antalya Eda Güzellik Salonu İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler Yorumları

Antalya Eda Güzellik Salonu İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler Yorumları

Antalya şehrinde işinde profesyonel bir şekilde hizmet veren ve ayrıca sunduğu hizmetler ile akıllarda yer edinen Eda Güzellik Salonu, başarılı iğneli epilasyon uygulamaları ile karşımıza çıkmaktadır. Firma iğneli epilasyon konusunda oldukça uzman ve yetenekli olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

İğneli epilasyon işlemlerinde el becerisinin oldukça önem arz ettiği bu konuda yetenekli ve deneyimli el becerisine sahip bu firmada iğneli epilasyon işlemleri oldukça güzel ve sonuç odaklı geçmektedir.

Antalya şehrinde faaliyet gösteren Eda Güzellik Salonunda iğneli epilasyon, lazer epilasyon, cilt bakımı, dermapen, leke bakımı, kalıcı oje, saç tasarım gibi hizmetlerde sunulmaktadır.

Eda Güzellik Salonu Müşteri Yorumları

Gerçekten memnun kaldım. Tüm vücut lazer yaptırdım sonrasında iğneli ile kökten çözüm bulduk. Güleryüzlü insanlar gerçekten kendinizi evinizde gibi hissedersiniz. Bide daha önce ayağımda olan batık problemi için birçok yere gitmeme rağmen çözüm bulunamadı ama eda güzellik te çözüm bulundu.
Tereddüt etmeden işlem yaptırabilirsiniz, her daim güler yüzlü ,ilgili ve en önemlisi sonuç odaklı bir hizmet alıyor olmak güzel. Nuray Hanım ve Esra Hanıma ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Antalya da tereddüt etmeden güvenle işlem yaptırabileceğiz tek ve mükemmel bir ekip.. ♥️🙏

Antalya Eda Güzellik Salonu İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler Yorumları

Antalya Eda Güzellik Salonu İletişim Adresi

Adres: Çaybaşı, Ali Çetinkaya Cd. No 92/B, 07100 Muratpaşa/Antalya
Telefon: 0530 560 86 91

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir