Antalya - Auraform Güzellik Salonu Nasıl? Yorumlar

Antalya – Auraform Güzellik Salonu Nasıl? Yorumlar

Antalya’da iğneli epilasyonun üstadı diyeceğimiz. Hem kaliteli elleri hemde profesyonel yapısı vede uzmanlığı ile mükemmel işler çıkardığını söylemeden geçemeyeceğim. Yüzlerce müşteri memnuniyetini belirten yorumların boşuna olduğunu söylemek yalan olur.

İğneli epilasyon konusunda kendisi geliştirmesi, hızlı ve seri işlem yapmasıyla karşımıza çıkan Şeyda Hanım iğneli epilasyonu baştan yaratmış diyebiliriz.  İğneli epilasyon ile başardıklarını sizde görseniz sizde hayran kalırsınız.

Auraform Güzellik Salonu Müşteri Yorumları

Çok profesyonel calisiyor. Yillardir beni rahatsiz eden yuz tuylerimden sayesinde kurtuluyorum. Gozle gorulur degisim var. Guler yuzlu, sevecen, pozitif birisi Seyda Hanim. Cok memnunum.
Tek kelimeyle sihirli eller🤗♥️ yuzumdeki tüy sorunumu sayenizde sorunsuz çözdük şeyda abla ıyiki varsın 😘
Şeyda abla hem işinde inanılmaz iyi hem de çok güleryüzlü hiç tereddüt etmeden hizmet alabilirsiniz içiniz rahat olsun ayrıca hijyene de çok dikkat ediyor
Arkadaşlar Şeyda Hanım bu zanaatı gerçekten ustalıkla yapan bir uzman yılların vermiş olduğu tecrübe konusuna değinmiyorum bile.Kesinlikle korkmayın.Aynı zamanda çok güleryüzlü ve anlayışlılar.İnanın benim kadar pimpiriklisi yoktur herhalde.Çok teşekkür ediyorum bana desteği hem fiziksel hem psikolojik oldu.🙃💖😇

Antalya - Auraform Güzellik Salonu Nasıl? Yorumlar

Auraform Güzellik Salonu İletişim Bilgileri

Adres : Yıldız Mahallesi Yıldız Caddesi Egemenğüç Apt . Kat : 2 Daire : 6 Antalya / Türkiye
Randevu Almak Için +90 242 237 05 10
Acil Destek Icin +90 506 983 95 83

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir