1. Ana Sayfa
  2. İğneli Epilasyon Merkezleri

Ankara Övgü İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler Yorumları

Ankara Övgü İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler Yorumları

Ankara Etimesgut semtinde hizmet veren ve iğneli epilasyon konusunda oldukça uzman bir isim olan Demet Hanım ve ekibi istenmeyen tüyler konusunda muazzam bilgisi sayesinde mükemmel sonuçlar sunan çözümler sunmaktadır. İğneli epilasyon işlemi, cilt bakımı, kalıcı makyaj ve microblading gibi işlemlerde hizmet vermektedir.

Demet Oğuş tarafından sunulan iğneli epilasyon işleminde, Demet Oğuş Hanımefendinin aynı zamanda AKGO Eğitmeni olduğunuda bildirmeden geçemeyeceğiz.

Övgü Güzellik Salonu Müşteri Yorumları

Kesinlikle iğneli epilasyon başta olmak üzere Demet hanım mucizeler yaratıyor resmen. Tecrübesi, disiplini muazzam. Kendisi hayatımı o kadar kolaylaştırdı ki burdan da kendisine teşekkür etmek istiyorum.
Yaklaşık 1 yıl önce iğneli epilasyona başladım ve sonuç gerçekten mükemmel artık hiç çıkmıyorlar keşke önceden başlasaydım diyorum. Demet hanım gerçekten işinin ehli ve çok profesyonel. İşlemden yarım saat sonra kızarıklık bile kalmıyor. Tereddüt edilmeden gidilmesi gereken bir güzellik salonu.
Büşra Hanım ile iğneli epilasyon işlemine başladık çok memnun kaldım hiç tereddütsüz gelebileceğiniz bir güzellik merkezi

Ankara Övgü İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler Yorumları

Ankara Övgü Güzellik Salonu İletişim Adresi

Adres:Eryaman Mah. Ahmet Taner Ekici Sokak. Beton Taş İş Merkezi 5/6, 06824 Etimesgut/Ankara
Telefon:+90312 280 84 41

Yorum Yap