Ankara Mürvet İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler

Ankara Mürvet İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler

İğneli epilasyon konusunda oldukça uzman bir isim olan ve adından oldukça olumlu dönüşler ile akıllarımıza yer edinmiştir.  Ankara’da hizmet  veren Mürvet iğneli epilasyon merkezi güleryüzlü ve profesyonel işlemleri ile akıllarda yer edinmiştir.

Hızlı ve çabuk elleri sayesinde hızlı iğneli epilasyon işlemleri sunan Mürvet iğneli epilasyon merkezinde oldukça yüksek olumlu geri dönüşler görmek mümkün olmaktadır.

Mürvet İğneli Epilasyon Gidenlerin Yorumları

İğneli Epilasyon ve kalıcı makyaj uygulamaların da uzman kişi olarak Mürvet hanım işin de temiz ve titiz çalışmaları sonucunda memnun kaldım iyiki sizi tanımışım
Mürvet Hanım’a iğneli epilasyon işlemi yaptırıyorum. Uzun bir süredir kafamda olan bir işlemdi ancak gözüm korktuğu için ve doğru yeri bulamadığım için bir türlü başlayamamıştım. Bir doktor adayı olarak hijyen benim için ekstra önemliydi, ayrıca biraz acılı bir işlem olduğu için kendimi rahat hissedebileceğim bir yer bulmak istiyordum. Mürvet Hanım ile ilk seansa başladıktan sonra burasının doğru yer olduğunu anladım. Tüm kıl kökleriniz için ince ince çalışan ve işlem sırasında güler yüzüyle rahatlatan bir insan. İğneli epilasyon özellikle yüz tüylerinde kalıcı bir çözüm o yüzden çekilen acıya değdiğini söyleyebilirim.
Uzun yıllar lazer ile geçen olumsuz tecrübelerim Mürvet hanımı tanıdıktan sonra iğneli epilasyon ile son buldu. Elinin hafifliği, güler yüzü ve aynı zaman da hızlılığını da söylemeden geçemeyeceğim. Ek olarak kalıcı makyaj konusunda da uzamanlığını da almış profesyonel biri olarak gönül rahatlı ile istediğiniz her şeyi gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz 🙂
Mürvet Hanım ile iğneli epilasyon sayesinde tanıştım, titiz ve mükemmelliyetçi çalışması takdire değer ve bununla yetinmeyip kendisini kalıcı makyaj konusunda da mükemmel derece geliştirmiş, kendisine daha sonra kaş kontür içinde gittim. Kullandığı malzemelerin kalitesi ve titiz çalışması ustalığıyla birleşince ortaya mükemmel sonuçlar çıkıyor.1 sene önce kaşlarımı yaptırdım ne renk atması ne de açılma olmadı üstelik pandemiden dolayı rötuşa gidemedim. Bu tek kelime ile KALİTE, ellerinize, emeğinize sağlık..

Ankara Mürvet İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler

Ankara Mürvet İğneli Epilasyon İletişim Adresi

Adres: Tunalıhilmi caddesi 82/5 Tunalıhilmi Kavaklıdere82/5, 06680 Çankaya/Ankara
Telefon: +90530 314 54 75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir