1. Ana Sayfa
  2. İğneli Epilasyon Merkezleri

Ankara Mübeccel Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler

Ankara Mübeccel Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler

Sektördeki 27 yıllık tecrübesi ile tanınan Mübeccel Güzellik salonu iğneli epilasyon yaptırmak isteyenlerin bir numaralı adresi diyebiliriz.  Profesyonel yaklaşımı ve güleryüzü sayesinde mükemmel bir geri dönüşüme sahip olan Mübeccel Hanım istenmeyen tüylerle başı dertte olanlara iğneli epilasyon ile kesin çözüm sunmaktadır. Hijyen kurallarına oldukça fazlaca dikkat eden bu güzellik merkezinde iğneli epilasyon yaptırmak büyük bir ayrıcalık olmaktadır.

Mübecccel Güzellik Salonu Müşteri Yorumları

Yaklaşık 2 seneden beri yüz ve çene için iğneli epilasyon giriyorum bunun 1,5 senesi istanbulda geçti iyi ve çok tecrübeli bir merkezde..mecburi bir şekilde ankaraya gelince ve burda başka bir güzellik merkezinde yaşadığım tecrübe üzerine ( yüzümde yara ,kabuklanma ve leke olunca ) uzun bir süre güvenip ankarada hiç bir merkeze gitmedim (istanbula gittikçe yaptırıyordum)ama bu şartlarda tedavi süreci yarım kaldığı için tekrar bir araştırma sürecine girdim ve mübeccel hanımla tanıştım😊ilkten tereddüt ettim ama sonuç istanbuldaki gibi mükemmel olunca devam etmeye başladım odur budur kendisiyle 5 aydan beri tanışıyoruz bitene kadar da beraberiz insallah 🙏benim gibi başka şehirden gelip yada başka merkezlerde sorun yaşayanlar varsa kesinlikle tereddüt etmesin ilgisi,tecrübesi ve hijyen koşullarıyla 👍
BÇenemdeki tüyler için iğneli epilasyon yaptırmıştım. Sosyal hayatımda inanılmaz sıkıntı yaşadığım bir durumdu. Mübeccel hanım sayesinde şu an çok rahatım. Seansları bitiremedim (yurtdışına gittim 2 yıllığına) ona rağmen eski halinden eser yok. Arada bir tek tük çıkıyor. Korona bitsin tekrar gitmeyi dört gözle bekliyorum. Kendisi muhteşem bir insan zaten.

Ankara Mübeccel Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler

İnce tüyler için maalesef lazer epilasyon gibi yanlış bir seçimle başlamıştım. Son çare olarak iğneli epilasyonu önermişlerdi. Mübeccel hanım ile öyle tanıştım. Sabır ve emek işidir bu dedi öyle de oldu. Yıllardır dert yandığım bir sorundan kurtardı beni. İşinin uzmanı olmasının yanı sıra muhteşem bir enerjisi var. İşim olmasa dahi bir kahvesini içmeye, onunla sohbet etmeye giderim. İyi ki yollarımız kesişmiş, mutlaka denemenizi tavsiye ederim.
mübbecel hanımın enerjisi işini aşkla yapması :) müşterisi olarak Ankara’da iğne epilasyon için güvenebileceğiniz yer diyorum ♥️👍🏻

Ankara Mübeccel Güzellik Salonu İletişim Adresi

Adres: Kavaklıdere, Üniversite Apartmanı, Tunalı Hilmi Cd. No:82/7, 06680 Çankaya/Ankara
Telefon: (0312) 426 08 03
GSM : (0536) 973 15 62

Yorum Yap