Ankara Green Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler Yorumları

Ankara Green Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler Yorumları

Ankara’nın Çankaya bölgesinde hizmet veren Green Güzellik salonu radarımıza yaptığı güzel ve adından söz ettiren iğneli epilasyon işlemi ile takılmış bulunmaktadır. İğneli epilasyon işleminde başarılı sonuçları ve gelen olumlu geri dönüşler sayesinde oldukça yüksek bir beğeni oranına sahiptir. Ankara Green güzellik salonu olarak iğneli epilasyon, cilt bakımı, dermapen, dermaroller, makyaj, ağda, mezoterapi gibi işlemlerde de hizmet veren özel Green iğneli epilasyon merkezi, iğmeli epilasyon yaptıracaklar için Ankara’da güzel bir seçenek olarak karşımıza  çıkmaktadır.

Green İğneli Epilasyon Tedavi Yorumları

Hiç bir yere güvenmiyorum diyorsanız ve samimiyetin, içtenliğin olduğu bir güzellik salonu arıyorsanız kesinlikle Green güzellik salonunu tercih etmelisiniz. Salonun sahibi güzeller güzeli Cansu hanım ve yardımcı uzmanı Gamze hanım işlerinde inanılmaz profesyonel, bi o kadar titiz ve samimiler ki gitmeden görmeden işlem yaptırmadan anlayamazsınız. Yaklaşık 2 senedir kendileriyle aile gibi oldum. Bütün işlemlerimi orada yaptırıyorum.
Kuklanılan cihazların kalitesi gayet iyi.2 yıla yaklaşık bir süredir hizmet aldığım bir güzellik merkezi. Memnun kalmakla birlikte Cansu ve Gamze hanımın güler yüzlü olması oldukça keyif verici. Hizmetlerde kullanılan malzemelerin temiz ve hijenik olması gayet güzel. Yakınlarımın da tercih ettiği bir merkez. Konum olarak merkezi bir konumda. Memnuniyetimi belirtmek isterim.
Gamze hanım ve Cansu hanım o kadar güleryüzlü ve işlerinde profesyonel çalışıyorlar ki emeklerinin karşılığını alıyorlar. Yaptıkları tüm işlemlerde oldukça deneyimli ve bilgililer. 4 Yıldır çoğu işlemlerim için oraya gidiyorum ve arkadaşlarım için de yönlendiriyorum. Oldukça temiz bir yer. Pandemi döneminde bile tüm tedbirler alınmış titizlikle devam ediliyordu. Zaten kapıdan içeri girdiğiniz o güzel hoş kokuyla karşılaşırsınız 🙂 tekrardan çok çok teşekkürler iyi ki varsın Green Güzellik

Ankara Green Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler Yorumları

Ankara Green Güzellik Merkezi İletişim Adresi

Adres: Kocatepe Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:26/11 Kat 6
Telefon: +90 506 022 69 72

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir