Ankara Ema Life Güzellik İğneli Epilasyon Nasıl? Yorumları

Ankara Ema Life Güzellik İğneli Epilasyon Nasıl? Yorumları

iğneli epilasyon konusunda oldukça yüksek deneyime sahip olan Ema Life Güzellik Salonu Uzman eller sayesinde profesyonelce bir hizmetin kapısını açmaktadır. Sunduğu hizmetler ve kalitesini kıyasladığımızda mükemmel sonuçlar elde etmenize olanak sunmaktadır.

Ankaranın Çankaya bölgesinde faaliyet gösteren ve sektördeki uzun soluklu varoluşu sayesinde güven ve uzmanlığı bir arada sunmaktadır. İğneli epilasyon ile birlikte lazer epilasyon, sir ağda, manikür- pedikür, kavitasyon, lenf drenaj, ozon sauna, pasif jimnastik alanındada hizmet vermektedir.

Ema Life Güzellik Müşteri Yorumları

Igneli epilasyon için Ankarada tek gideceğiniz salon. Güzellik ve bakim için guvenle gidebilirsiniz. Hijyen ve kalite . Bazen sohbet ve kahve içinde uğrayabilirim.
Güzellik salonlarında öncelik hijyen’dir. Bu konudan taviz vermediğiniz ve güleryüzlü tavırlarınız için teşekkürler ema life ailesi. Mükemmelsiniz.
Yurdagül hnm çok teşekkürler… Yakın ilginiz için… Ayrıca işinizi itinayla ve titizlikle yapıyorsunuz… Çok memnun kaldım… Tekrar teşekkürler…
İşlerini çok iyi yapıyorlar. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

Ankara Ema Life Güzellik İğneli Epilasyon Nasıl? Yorumları

Ema Life İğneli Epilasyon İletişim Adresi

Adres: Yukarı Bahçelievler, Aşkabat Cd. 8/2, 06490 Çankaya/Ankara
Telefon: +90312 229 14 49

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir