Ankara - Aura Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler Yorumlar

Ankara – Aura Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler Yorumlar

Güzellik uzmanı Sevda Erdoğan Meşeci tarafından 25 yıldır aktif olarak hizmet veren bir uzman tarafından gerçekleştirilen iğneli epilasyon işlemleri oldukça rağbet görücü ve tarif edilemez bir güzellikte dememiz yanlış olmasa gerek.

Müşteri yorumlarından yola çıkarsak müşteri memnuniyetini hat safada bulunduran Sevda Erdoğan Meşeci güzellik ve epilasyon konusunda teknolojinin sunduğu yenilikleri yakından takip etmektedir.

İğneli epilasyondan ziyade aynı zamanda cilt bakımı, makyaj, dermapen, el ayak bakımı gibi hizmetleride sunan Aura Güzelli salonu Ankara Kızılay’da siz değerli müşterilerini beklemektedir.

Ankara Aura Güzellik Salonu İğneli Epilasyon Müşteri Yorumları

Öncelikle Sevda hanıma çok teşekkür ediyorum kendisi Güler yüzlü işinde çok başarılı ben yaklaşık 7 yıldır yüz bölgesi için lazer Epilasyona gittim çeşitli bahanelerle bugün bitecek yarın bitecek derken sorunun bende olduğunu söylediler bir çok tahlil yaptırdım ve sonuç olarak hiç bir hormonal sorunum çıkmadı. Lazer ince tüylerimi siyahlaştırıp kıl haline getirdi bunun üzerine Iğneli Epilasyona başlamaya karar verdim ve Sevda hanımla tanıştım Mayıs ayında iğneli epilasyona başladım şuan gözle görünür azalma oldu Sevda hanıma çok teşekkür ediyorum
Sahibi hanımefendi hem işi hem karakteri itibariyle mükemmel bir insan iğneli epilasyonda çok iyi oradan çıktığınızda sadece tüylerinizden değil stresinizden de arınıyorsunuz diğer çalışanları da son derece güler yüzlü ve ilgililer, ben yüzüme iğneli epilasyon yaptırıyorum iz kalma gibi bir problem yaşamadım iğneli epilasyon düşünenler tereddüt etmeden tercih edebilirler
Sevda hanım işinde çok iyi 5 aydır kendisine gidiyorum memnunum yüzümde kabuklanma ve iz olmadı hiç. inşallah tüylerim de biter azaldı ve inceldi zaten .Tek sıkıntı çok yoğun olması bazen 10 -15 dk bekleme durumu olabiliyor.
Gercekten 10 numara 5 yildiz.hem calisanlar cok guleryuuzlu hem hijyen acisindan begendim.ve ccook tecrubelileer.

Ankara - Aura Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler Yorumlar

Aura Güzellik Salonu İletişim Bilgileri

Adres: Kızılay, Şht. Adem Yavuz Sk. No:18 D:NO:17, 06420 Çankaya/Ankara
Telefon: 0533 529 29 08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir