1. Ana Sayfa
  2. İğneli Epilasyon Merkezleri

Adana Hilal Barış İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler Yorumları

Adana Hilal Barış İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler Yorumları

İğneli Epilasyon konusunda oldukça güzel bir başarı yaklayan ve müşteri odaklı çalışan Hilal Barış İğneli Epilasyon Merkezi iğneli Epilasyon yaptırmak isteyenler için oldukça güzel bir seçenek diyebiliriz. El uzmanlığı ve pratik bir şekilde gerçekleştirdiği iğneli epilasyon işlemlerinde oldukça güzel sonuçlar ortaya koymaktadır. Güzel yaklaşımı ve anlayışlı yapısı sayesinde mutlu ve güvenilir bir epilasyonıun kapılarını sizlere açmaktadır. İğneli Epilasyon , lazer epilasyon, cilt bakımı, kalıcı makyaj ve çatlak tedavisi gibi alanlarda hizmet veren Adana Hilal Barış İğneli Epilasyon Merkezi, Hilal Barış Hanımefendinin 2007 yılından beridir edindiği tecrübe ile hizmetlerini aktarmaktadır.

Hilal Barış İğneli Epilasyon Müşteri Yorumları

Cok arastirarak sonunda son derece memnun kaldığım bir yer buldugum icin cok mutluyum sonuc mukemmel heleki ekip tamamiyle samimi güler yüzlü cok tskler ederim hilal hnm ve fuat beye cok memnun ayrildim..
Hilal ve Hüsran Hanım birebir benimle çok iyi şekilde ilgilendiler, üstelik güler yüzleri ve hoş sohbetleriyle çok güzel vakit geçirdim. Tertemiz bir salon, tavsiye ederim.
sonuç odaklı çalışma isteyenler gelmeli👍🏻

Adana Hilal Barış İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler Yorumları

Hilal Barış İğneli Epilasyon İletişim Adresi

Adres: Mahfesığmaz Mah.79071 Sk. İbrahim Çakmak Apt. K:2 D:8 Çukurova
Telefon: (0534) 960 86 76
Telefon: (0322) 999 44 13

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap